Türk Dünyası Müzik Topluluğu’ndan muhteşem konser

Bolu Belediyesi’nin organizasyonunda, Kültür ve Turizm Bakanlığı Türk Dünyası Müzik Topluluğu tarafından bir konser düzenlendi. Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde düzenlenen konserde topluluk tarafından seslendirilen şarkılar izleyenlerden büyük alkış aldı.

Türk Dünyası Müzik Topluluğu’ndan muhteşem konser

Kültür ve Turizm Bakanlığı Türk Dünyası Müzik Topluluğu Bolu’da muhteşem bir konser gerçekleştirdi. Bolu Belediyesi’nin organizasyonunda Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konsere Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güler Mert, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Türk Dünyasından birçok şarkı ve türkü seslendiren ve büyük alkış alan topluluğun Köroğlu türküsü ise izleyenler tarafından ayakta alkışlandı. Konser sonunda Köroğlu Türküsünün izleyenler tarafından yeniden istenmesi üzerine topluluk bir defa daha Köroğlu Türküsü seslendirdi. Son olarak Bolu Valisi Aydın Baruş ve Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz sahneye çıkarak sanatçılara çiçek takdim edip teşekkür etti. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2015, 18:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128