Türk Eğitim Sen’den Kan Bağışı Daveti

Türk Eğitim-Sen Bolu Şube Başkanı Hüsnü Yaman, Bolu halkını ve sendika üyelerini kan bağışına davet ederek, “Bilindiği gibi 9-10-11 Mayıs günleri her yıl Rahmetli İzzet Baysal’a ilimizde şükran günleri olarak kutlanmaktadır. Bu bağlamda her kuruluş elinden gelen gayretle şükran günlerine katılım sağlamaktadır. Türk Eğitim Sen Bolu Şubesi olarak şükran günlerinin kutlanmaya başlandığı ilk yıldan beri aralıksız çeşitli etkinliklerle katılım sağladık” dedi.

 Türk Eğitim Sen’den Kan Bağışı Daveti

Yaman kan bağışı konusunda açıklamasını şöyle sürdürdü; 2015 yılında kutlanacak olan şükran günlerinde de Türk Eğitim Sen Bolu Şubesi olarak insan eliyle üretilemeyen tek madde olan KAN BAĞIŞI kampanyası düzenlemeye karar vermiş bulunmaktayız. Sendikaların üyelerinin hak ve menfaatleri koruma görevi yanında sosyal sorumluluklarının da olduğu bilinciyle böyle bir karar aldık.

Bu kan bağışı kampanyasındaki çağrımız sadece Türk Eğitim Sen üyelerine değil tüm çalışanlara, ve Bolu halkınadır. Bir gün bizim de ihtiyacımız olacağını unutmamalı bu bilinçle hareket etmeliyiz.

Kampanyamız 9 Mayıs 2015 günü saat: 14.00 da Kızılay standında başlayacak ve 10-11 Mayıs günleri de devam edecektir. Herkesi ve her kesimi bu kampanyaya destek vermeye çağırıyorum. Basın mensubu arkadaşları da aynı saatte Kızılay standına bekliyoruz. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2015, 19:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124