Türkiye dördüncüsü Gerede’den

Türkiye genelinde düzenlenen Yedinci sınıf seviye belirleme ikinci deneme sınavında Gerede de bulunan Mehmet Zeliha Güzelce Orta Okulun da okuyan Batur Çetin Türkiye Dördüncüsü oldu.

Türkiye dördüncüsü Gerede’den

Türkiye geneli Yedinci sınıf seviye belirleme ikinci deneme sınavında Batur Çetin Türkiye genelinde dördüncü olurken, Fazlı Üstündağ, Emre Eyeci ve Furkan Turçin’de il bazında ilk beşte yer aldı. Türkiye geneli Yedinci sınıf seviye belirleme ikinci deneme sınavında başarılı olan öğrenciler moral ve motivasyon amaçlı yemeğe götürüldü. Sınavdan başarılı olan Mehmet Zeliha Güzelce Orta Okulu 7. sınıf öğrencileri okul idaresi tarafından yemek ile ödüllendirildi. Düzenlenen öğlen yemeğine okul müdür yardımcısı Muhsin Yazıcıol, öğretmenler ve başarılı olan öğrenciler katıldı. Okul idaresi tarafından verilen yemeğin moral ve motivasyon amaçlı olduğu belirtildi.

BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ

Okul yönetimi de bir açıklama yaparak sınavda başarılı olan öğrencilerin tebrik etti. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “ Türkiye genelinde Batur Çetin dördüncü aynı zamanda İl ve ilçe sıralamasında birinci olurken, İl ve ilçe çapında ise Fazlı Üstündağ dördüncü, Emre Eyeci beşinci ve yine dereceye giren Furkan Turçin’in okulumuzun adını duyurarak başarı sağladıkları için teşekkür ederiz, başarılarının devamını dileriz” ifadelerine yer verdiler. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2016, 17:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128