Türkiye Finans Altın Şube, Bolu’da

Türkiye Finans, tüketicilerin ziynet eşyalarını değerlendiriyor, altınlar yatırıma dönüşüyor. 14-15 Ocak’ta Bolu Şubesi’nde altın toplayacak olan Türkiye Finans, altına yatırım yapmak isteyenlere...

Türkiye Finans Altın Şube, Bolu’da

Türkiye Finans, tüketicilerin ziynet eşyalarını değerlendiriyor, altınlar yatırıma dönüşüyor. 14-15 Ocak’ta Bolu Şubesi’nde altın toplayacak olan Türkiye Finans, altına yatırım yapmak isteyenlere tasarruf imkânı sağlamanın yanı sıra Türkiye’de bir ilk olan, “Kişiye Özel Gram Altın” ayrıcalığını da müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Katılım bankacılığının öncülerinden Türkiye Finans, altın ve ziynet eşyalarını değerlendirmek isteyen müşterileri için altın ürünleri geliştirmeye devam ediyor.  14-15 Ocak’ta Bolu Şubesi’nde altın toplayacak olan Türkiye Finans, müşterilerinin tasarruf yapmasına olanak sağlıyor. Türkiye Finans Altın Toplama Günleri’nde; bilezik, bileklik, künye, kolye, küpe, çeyrek, yarım gibi seçeneklerde tüm takı ve altınları değerlendiriyor. Türkiye Finans Altın Şubeler’de altınlarını değerlendirenler, hesabına 24 saat ulaşıp, ihtiyaç duydukları takdirde altınlarını nakde çevirebilirken aynı zamanda çalınma, kaybolma, işçilik ücreti, eski-yeni tarih gibi endişelerden de kurtuluyor.

Altın Katılım Hesabı ile kâr payından yararlanma olanağı

Altın hesabına da kâr payı alma imkânı sağlayan Türkiye Finans Altın Katılma Hesabı sayesinde; altına yatırım yapmak isteyen tasarruf sahipleri, hem altının hem de altın katılma hesabının getirisinden minimum bir ay vadeyle yararlanma imkânına kavuşuyor.

Türkiye Finans’tan bir ilk: Kişiye özel ambalaj tasarımlı gram altın

Türkiye Finans, Türkiye’de ilk kez kişiye özel ambalaj tasarımlı hediyelik altınları da satışa çıkarıyor. Kişinin ambalajı üzerine istediği fotoğrafı bastırabileceği ve mesajını yazabileceği altın ile herkes, sevdiklerine çok özel bir hediye verebiliyor. Üstelik kişiye özel fotoğraflı altın ambalajı açılmadığı takdirde değer kaybı da yaşamıyor.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128