Ücretsiz Servisler Kalkıyor

Bolu yolcu terminalinde faaliyet gösteren otobüs firmaları bir araya gelerek ortak bir karar aldı. Alınan karar doğrultusunda ücretsiz şehir içi yolcu servislerini kaldırma kararı aldılar.

Ücretsiz Servisler Kalkıyor

Haber: Aysun Beykoz

Artan maliyetleri öne süren otobüs firmalarının temsilcileri bir toplantı düzenledi. Düzenlenen toplantıda artan maliyetler sebebiyle otobüs firmaları ücretsiz şehir içi servis kaldırma kararı aldı. Ortak imzalanan metin Bolu Belediyesi’ne teslim edildi. Şehir merkezine uzak olması nedeniyle özellikle üniversite öğrencilerinin bu uygulamadan oldukça olumsuz etkilenecekler.

Bu ayın 15’i itibari ile tüm otobüs firmalarının şehir içi ücretsiz servisleri hizmetten kalkmış olacak.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018, 11:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halk nabzı
Halk nabzı - 5 ay Önce

servislerin kalkmasıyla insanlar çok mağdur olacaklardır terminalin 24 saat yolcu taşıma gelen yolcu giden yolcu insanlarin gi̇tçekleri̇ güzergahlara ulaşimi nasil sağlanacak bolu belediyesi bu terminale gitcek insanlari gelen insanlarida terminalden gitcekleri̇yere ulaşimi sağlaya bilcekmi̇bu iş insanlara çok sorun yaratir bu servis işi̇ halki çok mağdur eder.

Bolulu
Bolulu - 5 ay Önce

ne maliyeti ya hayırdır ist da adam 1.5 saat servis yapıyor.onlar kaldırmazken siz ne maliyetinden bahsediyorsunuz. bolu ne kadarlık yer bu iş şeye benzedi lpg de en pahalı işsiz niye benzinliklerin sahipleri ortak karar alıyor. en pahalı gazı bolu da satıyorlar. biri dur demeyecek bu işe

SIRADAKİ HABER

banner133

banner128

banner129

banner124