Ülkemiz savaşın içersine çekilmek isteniyor

Saadet Partisi Bolu İl Başkanı Veysel Çetinkaya, Musul Operasyonu ile başlayan dış gelişme, Ordumuzun Irak sınırına asker ve askeri araç sevkiyatı ile tehlikeli bir boyuta ulaştı. Daha önce de açıkladığımız gibi yavaş yavaş ülkemiz savaşın içine çekilmektedir” diye konuştu.

Ülkemiz savaşın içersine çekilmek isteniyor
HABER: KASIM ŞAHİN

Çetinkaya, açıklamasını şöyle sürdürdü; Bunun; Türkiye’yi bölmek için Emperyalist Batılı güçler tarafından tezgahlanan sinsi bir tuzak olduğunu hep söyledik. Bu savaşın bir galibi olmayacak ama Küresel Güçlerin hedeflediği böl, parçala, İsrail’e vilayet yap emeline hizmet edecek. Bu yüzden Aziz Milletimiz var gücü ile bunu engellemeye çalışmalı, hükümeti diyaloga zorlamalıdır. Küçük bir kıvılcım ile başlayacak savaş, ülke olarak perişan olmamıza sebep olur. Savaşın kazananı ise taraflara silah satan batılı güçler ve bölgede süper güç olmak isteyen İsrail olacaktır.

Ülkemizde Adil bir sistemi, Dünyada da emperyalistlerin zulüm düzeni yerine Yeni Bir Dünya Düzenini savunan ve bunun mücadelesini veren Saadet Partimiz, geçtiğimiz Pazar günü ‘Böyle gelmiş böyle gitmeyecek. Bu düzen değişecek’ konseptiyle 6. Olağan kongresini yaptı. Türkiye’nin her vilayetinden kalkıp Ankara’da toplanan 10 binlerce Saadet Partililerle büyük bir coşku içerisinde yeni yönetimimizi seçtik. Genel Başkan olarak Temel KARAMOLLAOĞLU’nu partimizin başına geçirdik. Temel Bey; yurtdışında tamamladığı Yüksek Öğreniminden sonra Devlet Planlamada üst düzey bürokrat olarak görev yapmış, 2 dönem Sivas Belediye Başkanlığı yapmış, ilk hizmetini Alevi vatandaşlarımızın yaşadığı mahallelere yaparak herkesin sevgisini kazanmış. Arkasından 2 dönem Milletvekilliği yapmış, bu dönemde de Dışişleri komisyonunda görev alarak önemli hizmetlerde bulunmuş, Hocamızın zamanından beri Diş İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmış, üstün tecrübeye sahip çalışkan, disiplinli, planlı bir şahsiyet. Özellikler Türkiye gündeminde dış politikanın ağırlık kazandığı şu zamanda Türkiye ve Dünya siyasetine hayırlı katkıları olacağına inanıyoruz. Dikkatle takip edilmesini, görüş ve düşüncelerinin titizlikle takip edilmesini tavsiye ederiz.

 

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2016, 16:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128