“Ülkemizin ayrışmaya değil birleşmeye ihtiyacı var”

Mudurnulular Derneği Başkanı Celalettin Çelebi, 13 Mart Pazar Günü Ankara ve geçtiğimiz hafta İstanbul’da gerçekleşen terör saldırılarıyla ilgili yazılı bir basın açıklaması yaptı. Çelebi; “Zor günlerden geçtiğimiz şu gümlerde ülkemizin ayrışmaya değil birleşmeye ihtiyacı var” dedi.

“Ülkemizin ayrışmaya değil birleşmeye ihtiyacı var”
Haber: Semih BAYKAL 

Çelebi yazılı olarak yaptığı basın açıklamasında şunları ifade etti; “ Ülkemizin kalbi Ankara da ve İstanbul taksimde meydana gelen masum insanlarımızı hedef alıp katleden insanlıktan nasibini almamış, mahlukatları, nedii belirsizleri, kişiliksizleri, satılmışları nefretle lanetliyoruz. Birlik beraberlik zamanı diyoruz ayrışmayalım birleşelim aramıza ekilmeye çalışılan nifak tohumlarının yeşermesine müsaade etmeyelim toplumsal hoşgörü ve anlayışla bir birimize sahip çıkalım. Zor günlerden geçtiğimiz şu gümlerde ülkemizin ayrışmaya değil birleşmeye ihtiyacı var. Ülkemiz düşmanlarıyla el ele verip kurdukları bu tezgahta boğulup yok olacaklardır. Tarih milletimize hainlik edenlerin kalıntılarıyla dolu. Siz neyin peşindesiniz, kimin taşeronusunuz. Biz sizin patronlarınızı darmadağın etmiş bir milletiz. Bu ülkü, bu inanç olduğu müddetçe hiçbir güç, kuvvet bizi yıldıramaz. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunların farkındayız. Aktörlerini biliyoruz. Bu olaylar bizi birbirimize kenetlenmemizi sağlar
Milli birlik ve beraberliğimizi güçlendirir. Ülkemiz bir, ülkümüz bir, tarihimiz bir, geleceğimizde bir olacak. Ülkemiz sonsuza dek var olacaktır” diye ifade etti. 
                                                                                
 
Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2016, 18:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128