banner120

Ülker Çocuk Sinema Şenliği 20 Nisan’da 6. kez perde açacak

Ülker’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı onuruna geleneksel hale getirdiği “Ülker Çocuk Sineması Şenliği”, Nisan ayında 6. kez perde açıyor.

Ülker Çocuk Sinema Şenliği 20 Nisan’da 6. kez perde açacak
 Bu yıl 20 Nisan Cumartesi günü 60’ın üzerindeki ilde çocuklar Reef adlı çocuk filmini sürpriz hediyeler eşliğinde ücretsiz izleme olanağına kavuşacak. Bugüne kadar 645 bin çocuğu sinemanın büyülü dünyası ile buluşturan şenlik, özellikle Anadolu’daki çocukların heyecanla beklediği bir 23 Nisan hediyesi haline geldi. Gösterim yapılacak olan 63 il arasında ilimiz Bolu’da bulunuyor.

 Her yıl 23 Nisan haftasında düzenlenen Ülker Çocuk Sinema Şenliği, bu yıl da geleneği bozmadı. Türkiye çapındaki en yaygın çocuk şenliği olma özelliğine sahip Ülker Çocuk Sinema Şenliği, 20 Nisan Cumartesi günü 60’ın üzerindeki ilde çocuklarla buluşacak. Şenlik kapsamında Reef adlı çocuk filmi, tüm çocukların izlemeleri için bir gün boyunca ücretsiz olarak gösterilecek. Denizdeki hayatı anlatan The Reef serisinin ikinci filmi olan bu filmde Balık Pi, ailesini ve sevdiklerini tehlikeli köpekbalıklarından korumanın yollarını arıyor. 2012 yapımı olan filmin yönetmenliğini Garfield’s filmlerinin de yönetmenliğini yapan Mark Dippe yapıyor. Türkiye’nin aynı anda en fazla ilindeki çocuklara ulaşabilen sosyal sorumluluk projesi olan Ülker Çocuk Sinema Şenliği, Yıldız Holding ve şirketlerinden 600’ü aşkın gönüllünün çalışmasıyla hayata geçiriliyor. Şenlik, Ülker ve markalarının çeşitli eğlenceli aktiviteleri ve sinema çıkışında dağıtılacak hediye kutularıyla renklenecek. Yıldız Holding Kurumsal İletişim Genel Müdürü Zuhal Şeker,  “Ülker olarak Türkiye’nin her yerine ulaşan, yaygın, bölgesel veya yerel uygulamaları olan, tüm çocukların eşit olarak yararlanacağı sosyal sorumluluk projelerini desteklemeyi tercih ediyoruz. Çünkü Ülker her hafta 200 bin noktaya ulaşan, Türkiye’nin en ücra köşelerine dahi gidebilen bir marka. Projelerimizi belirlerken de bu sorumluluğu üzerimizde hissediyoruz. Ayrıca çocukların zihinsel ve bedensel gelişimini doğrudan destekleyen projelere özel önem veriyoruz. Sinema da çocukların hayal gücünü geliştirmeleri için çok önemli bir araç. Bu nedenle “Ülker Çocuk Sinema Şenliği” projesini tüm Türkiye’ye yaymaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2013, 19:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
 berke albaslan
berke albaslan - 9 yıl Önce

biletler herseanstan önce mi dağıtılacak yoksa belirli bir saati varmı acele cevap verirseniz sevinirim yarın oğlumla katılmayı düşünüyorum

hamide yıldız
hamide yıldız - 9 yıl Önce

iyide hangi sinemalarda

ümmügülsüm özge
ümmügülsüm özge - 9 yıl Önce

bu etkinliğe ilk defa katılıcam ve çok mutluyum bu etlinliği bize saglıyanlara teşekkür ederim.

sümeyye şahin
sümeyye şahin - 9 yıl Önce

hangi sinamada

özlem eren
özlem eren - 9 yıl Önce

ülkeri her sene yaptığı bu sinema şenliğinden dolayı tebrik eder devamını her 23 nisandada bekleriz saygılar....

ebra ateş
ebra ateş - 8 yıl Önce

çok güzel peki hangi illerde

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124