Ülkü Ocakları annelere karanfil dağıttı

Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, 8 Mayıs Anneler Günü nedeniyle ilimiz genelinde bir dizi etkinlik gerçekleştirdi. Etkinlikler çerçevesinde Bolu Ülkü Ocakları ilimizde yaşayan annelere karanfil dağıttı.

Ülkü Ocakları annelere karanfil dağıttı

Haber: Semih BAYKAL

Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından 8 Mayıs anneler günü nedeniyle düzenlenen etkinlikler çerçevesinde ilimizde bulunan annelere karanfil dağıtıldı. Karanfil dağıtımın ardından basın açıklaması yapan Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanı İsmail Akgül şunları söyledi; “ Sonsuz fedakarlığın, sevgi ve saygının tek gerçeği annelerimizin   ‘’Anneler Günü’nü kutluyoruz. Ailenin temel taşı, değerli annelerimiz, dünyanın tüm ülkelerinde olduğu gibi, ülkemizde de her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü ‘’Anneler Günü’’ nü kutluyoruz...

Yorgan olup üstümüzü örten, karanlık gecelere güneş olan annelerimiz,  hayatlarımızın her anında desteklerini esirgemeyen sonsuz sabır ve fedakarlıkla yanımızda bulunan ve Peygamber efendimizin sıklıkla bahsettiği ı eli öpülesi  müthiş insanları kucak dolusu sevgi ile selamlıyoruz...Vatan bekçiliği yapıp gafil bir kurşunla Şehit olan yiğit askerlerimizin güzide anneleri; Yüz binlerce evlada sahip olduğunuzu unutmayınız. Vatan için canını veren yiğit kardeşlerimizin abilerimizin bir emaneti olan sizler bir ömür onların bizlere emanetisiniz. 1 Fırat gitti 1000 Fırat geldi. . Şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu 'nun Annesi Özlem Çakıroğlu annemize selamlarımızı iletiyor sadece 1 gün için değil her  daim yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz... Tüm Annelerimizin Anneler Günü'nü kutlar ellerinden öperiz.  Faaliyetimizin İlk gününde bizleri yalnız bırakmayan MHP İl Başkan'ı Adem Evcil bey'e değerli Bolu halkına ve üniversiteli kardeşlerimize teşekkür ederiz” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2016, 17:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128