Ülkü Ocakları zulme karşı yürüdü

Bolu Ülkü Ocakları geçtiğimiz hafta sonu İzzet Baysal Caddesi’nde Doğu Türkistan’da zulüm gören insanlar için “ZULME BAŞKALDIRIYORUZ YÜRÜYÜŞÜ” gerçekleştirdi. Yürüyüşe yüzlerce Bolulu destek verdi.

Ülkü Ocakları zulme karşı yürüdü

HABER: CEYLAN BEYKOZ

Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanı Adem Evcil gerçekleştirdikleri yürüyüşte yaptığı basın açıklamasında şu ifadeleri kullandı; “Bu aziz, mübarek günde bu kutlu yürüyüşümüz Ata topraklarımız Doğu Türkistan'daki soydaşlarımızın, din kardeşlerimizin çektiği ızdıraplara, işkencelere sesimizi yükseltmek,  dur demek ve onların yalnız olmadığını göstermek içindir.  Ramazan-ı Şerif'in bu mübarek günlerinde çin esareti altında bulunan Doğu Türkistan daki kardeşlerimize komünist çin rejimi tarafından dini görevlerini, ibadetlerini yerine getirmemeleri için her türlü işkence uygulanmakta,  oruç tutanların zoraki oruçları bozdurulmaktadır. Bununla kalmayarak, ,işkencelerle alkol tüketmeye zorlamaktadır. Bunların amacı Doğu Türkistan bölgesindeki kardeşlerimizi asimile ederek, Allah'ın dini İslamiyeti de silmek, Yok etmektir.
Geçtiğimiz haftalarda Çin’de yapılan köpek yeme festivaline dünya çapında tepki gösterilirken,  peki bu masum insanlar için neden hiç kimse sesini çıkartmamaktadır? “

“TATLI SU MÜSLÜMANLARI NEREDEDİR? “

Filistin’e, Suriye’ye özel dua seansları yapanlar nerede peki? Söz konusu Türk olunca Müslüman sayılmıyor mu bu millet!
Her şeyden önce bu zulme dur demek,  tüm dünyanın sorumlu olduğu bir insanlık borcudur!
Ramazan-ı Şerif'in mübarek günlerinde ahlaksızlık abidesi LGBT(eşcinsellik) ONURSUZLUK eylemi için boğaz patlatan siyasiler nerede peki? Biz cevap verelim. Bir yanda insanlık, yaşam, özgürlük mücadelesi varken şeref yoksunları, ahlaksızlık peşindeler!
Acımız o dur ki; Doğu Türkistanlı kardeşlerimize ülkemizde herkes kulak tıkamakta, göz yummaktadır. Bizler Türk Milliyetçileri, Ülkücüler olarak bu zulme sessiz kalamayız!  Son nefesimize kadar bu mücadeleyi sürdüreceğiz! Yüce Allah bu mübarek günlerin hürmetine kardeşlerimize yardım etsin, rahmet eylesin,  şehadetlerini kabul etsin.
Yaşasın dünya Türklüğünün bağımsızlık mücadelesi!
Son olarak Doğu Türkistan’da, Kerkükte, Musulda ve daha sayamayacağımız yürek dağlayan bir çok yerde zulme maruz kalan soydaşlarımıza rabbim yardım etsin, bizlere daha fazla yardımcı olmak için güç kuvvet nasip etsin, şehadet şerbetini içmiş soydaşlarımıza Rahmet eylesin.

Ayrıca 5 Temmuz 2009 tarihinde gerçekleşen Urumçi katliamında hayatını kaybeden tüm kardeşlerimize Allah'tan rahmet diliyor, onları saygı ile anıyoruz.
Allah Türk'ü korusun ve yüceltsin...


 

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2015, 18:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128