Ülkü Ocakları’ndan, “1 Kapıya 1 Kumanya” kampanyası…

Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı Adem Evcil ve ocak üyelerinin Ramazan ayında başlattıkları, “1 Kapıya 1 Kumanya” kampanyası büyük ilgi gördü. Bizzat Başkan Evcil tarafından organize edilen yardım paketlerinin dağıtımı sırasında, Bolu’da ihtiyaç sahiplerine yardım kolileri tek tek dağıldı. Yapılan yardımların 100 kolisi ise Doğu Türkistan, Telafer’den ve Kerkük’ten gelen Türkmen vatandaşlara teslim edilmek üzere Ülkü Ocakları Genel Merkezine teslim edildi.

Ülkü Ocakları’ndan, “1 Kapıya 1 Kumanya” kampanyası…
Haber: Kasım ŞAHİN

Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı görevine geldiğinden beri  hizmete ve etkinliğe imza atan Ocak Başkanı Adem Evcil, Ramazan ayında da büyük bir hayır işledi. Ocak yönetimi ve üyelerle bir araya gelen Başkan Evcil, “1 Kapıya 1 Kumanya” projesi kapsamında kampanya başlattı. Kampanyaya, ismi açıklanmayan bir çok hayırsever ile Park Cafe, Tunalı Cafe, Sarıçam Tavukçuluk, Yiğit Güven, Yapıtek İnşaat, Acar Tarım Ürünleri de büyük destek verdiler.

Kampanyanın amacına ulaştığını belirtene Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı Adem Evcil, “Göreve geldiğimde beri elimden geldiği kadar yardıma muhtaç olan vatandaşlarımıza destek olmaya çalıştım. Ramazan ayı boyunca da desteğimizi sürdürmek için güzel bir kampanya başlattık. Bizlere çok güzel destekler verildi ve bizlerde bu destekleri ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımıza erzak olarak sunduk. Önümüzdeki yıllardaki Ramazan aylarında ve bazı milli günlerimizde bu tür kampanyalarımızı sürdüreceğiz. Ramazan ayının hayrını Allah bize sağlımız el verdiği sürece nasip etsin. Bizlerde yardıma muhtaç insanlarımıza hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Kampanya çerçevesinde, hayırsever vatandaşlarımızdan 250 yardım kolisi topladık. Bunların 100 tanesini  Doğu Türkistan, Telafer’den ve Kerkük’ten gelen Türkmen vatandaşlara teslim edilmek üzere Ülkü Ocakları Genel Merkezine teslim ettik. 40 koli Gerede ilçesi ve köylerine, 30 koli Göynük ilçesi ve köylerine, 80 kolide Bolu merkezde bulunan ihtiyaç sahiplerine teslim edildi. Kampanyamız bir hafta daha devam etmektedir. Bir koli de 10 koli verenden de Allah Razı olsun. Kampanyamıza destek olmak isteyen hayırsever vatandaşlarımızın Ziraat bankası IBAN 8800 0100 0050 3519 3811 5001 hesap numarasına destekte bulunabilirler” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2015, 19:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128