banner120

Ülkü Ocaklarından anlamlı pankart

Bolu Ülkü Ocakları, 9 Ekim 2014 tarihinde Bingöl’de terörist grup tarafından silahla saldırıya uğrayarak şehit düşen Emniyet Müdür Yardımcısı Atıf Şahin ile koruması Başkomiser Hüseyin Hatipoğlu ile saldırıda ağır yaralanan Emniyet Müdürü Atalay Ürker için anlamlı bir pankart hazırladılar. Ülkü Ocakları hazırladıkları pankartı MHP il ve ilçe teşkilatlarının bulunduğu binaya astılar.

Ülkü Ocaklarından anlamlı pankart
Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu Ülkü Ocakları Başkanlığı MHP il ve ilçe teşkilatlarının bulunduğu binanın ön cephesine anlamlı bir pankart astılar. Pankartın üzerine ise, “Bingöl’de şehit düşen polislerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileriz. Türk milletinin başı sağ olsun” diye yazdılar. Bu anlamlı pankart Bolu vatandaşlar tarafından büyük bir üzüntüyle okunurken, bazı vatandaşlar ise terör örgütüne lanet yağdırdılar.

ŞEHİT OLDULAR

 

9 Ekim 2014 tarihinde saat 21.30 sıralarında kent merkezindeki Cenk Caddesi üzerinde meydana gelmişti. Bingöl Emniyet Müdürü Atalay Ürker, beraberinde emniyet görevlileri ile birlikte Kobani'ye düzenlenen saldırılara tepki gösteren protestocuların tahrip ettiği iş yerlerde inceleme yaparken, silahlı saldırı düzenlenmiş ve bir otomobilden otomatik silahlarla açılan ateş sonucu kurşunların isabet ettiği Emniyet Müdürü Ürker ile koruma polisi Uğur Atlı yaralandı. Emniyet Müdür Yardımcısı Atıf Şahin ile koruması Bakomiser Hüseyin Hatipoğlu şehit olmuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2014, 11:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124