Ülkü Ocaklarından güzel bir kampanya daha

Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanı Adem Evcil ve Ülkü Ocakları üyeleri Ramazan yardımının ardından bir güzel kampanyaya daha imza attı. Konu hakkında bir açıklama yapan Evcil, “Değerli gönüldaşlarımız Allahın izniyle 'İhtiyaç Sahibi Bir Çocukta Sen Giydir' kampanyamız, sizlerin destekleri ile devam etmekte” dedi.

Ülkü Ocaklarından güzel bir kampanya daha
Evcil kampanya hakkındaki açıklamasını şöyle sürdürdü; Bu güzel maneviyat ve rahmet ayında el ele verip,birlik beraberlik içerisinde ihtiyaç sahibi kardeşlerimize 250 adet kumanyayı siz değerli gönüldaşlarımızın katkılarıyla ulaştırmış bulunuyoruz.Bu faaliyetlerimizde bizlere ve dolayısıyla ihtiyaç sahibi kardeşlerimize maddi,manevi desteğini esirgemeyen saygı değer gönüldaşlarıma  teşekkürü bir borç biliyorum.Rahmet ayı olan Ramazan-ı Şerifi'n son günlerine yaklaşmış  bulunmaktayız.Ramazanı şerife adına yakışır bir veda etmek için düzenlemiş bulunduğumuz 'İhtiyaç sahibi 1 çocuk ta Sen giydir' etkinliğimiz aracılığıyla sizlerin de katkılarıyla küçük kardeşlerimizi,bu vatanın geleceği olan çocuklarımıza "Bayramlık Hediye" ediyoruz. Sizlerin katkıları,yardımları sizlerin gözü önünde Allah rızası için gerçekleşiyor.Hz.Muhammed sav.buyuruyorlar ki 'Cennette ki sevinç sarayına ancak çocukları sevindirenler girer'

Ve şunları da belirtmek isteriz ki Bolu Ülkü Ocakları olarak yapmış olduğumuz çalışmaların yayınlanması,özellikle siz değerli gönüldaşlarımızdan gelen maddiyatla gerçekleşen yardımların,faaliyetlerin yayınlanması reklam yapma için değildir. Bilhassa bizlere, Ülkücülere güvenen halkımızın emanetlerini,  hayra çevirmenin  ve yaptıkları yardımların nasıl ve nerelere ulaştığını  görmeleri içindir.  "Bir hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir" hadis-i şerifine istinaden Ülkücü Hareketi'in bütün talebi, hayırlarınıza vesile olmak, bu güzel Müslüman  kardeşlerimizin yüzündeki o güzel tebessüme şahit olmaktır.
Yapılan faaliyetlerimize ilişkin dekontlarımız da hem resmi sayfamızda mevcuttur, hem de bu açıklamamız ile bir kez daha beyan ediyoruz.

Yardımlarını esirgemeyen,maddi manevi destek sağlayan tüm gönüldaşlarımıza can-ı gönülden teşekkür ediyoruz. ALLAH onlardan razı olsun.  Ve unutulmamalıdır ki,  bizler sadece vesileyiz,aracıyız. Bu yardımlar Bolu halkının yardımlarıdır.
Bu faaliyetlerimizde gece gündüz çalışan emek sarf eden teşkilatlarımıza ve yöneticilerimize de teşekkür ederim Allah razı olsun. HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2015, 18:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128