Uluslar Arası Aşçılar Derneği Başkanı aday mı oluyor?

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimlere az bir süre kala siyasi partilerdeki aday adaylığı açıklamaları da gün geçtikçe artıyor. Hemen hemen her partiden aday adayları tek tek ortaya çıkarken HEPAR Bolu İl Başkanlığı da seçimlerde biz varız diyerek sürpriz bir isim üzerinde çalışma yaptığı tespit ettik.

 Uluslar Arası Aşçılar Derneği Başkanı aday mı oluyor?

ÖZEL HABER: Kasım ŞAHİN

Bolu’daki siyasi partilerin milletvekilliği aday adaylığı için yavaş yavaş isimleri belirleme çalışmaları sürekken HEPAR Bolu İl teşkilatı ise sürpriz bir isim üzerine görüşmeler yapmaya başladı. Yaptığımız özel araştırmada Uluslar arası Aşçılar Derneği Başkanı olan, yıllardır Japonya’da hem ülkemizi hem de Bolumuzu temsil eden Bolu’nun Mengen ilçesi nüfusuna kayıtla Cihan Erdoğan’ın birinci sıradan aday adayı olarak gösterileceği ve görüşmelerin sürdüğü öğrenildi. Japonya’da restoran zincirleri bulunan ünlü aşçı Erdoğan’ın önümüzdeki günlerde Bolu’ya gelmesi bekleniyor.

ÜNLÜ AŞÇI CİHAN ERDOĞAN KİMDİR

Uluslar arası aşçılar derneği kurucu üyesi ve başkanı olan 1978 Bolu Mengen doğumlu ..25 yıllık aşçılık tecrübesi olan ve halen Japonya da yemekleri ve faaliyetleri ile Bolumuzu temsil eden Mengenli Şef Cihan Erdoğan  bir firmada çalışmak üzere gittiği Japonya da girişimci kişiliği sayesinde müteşebbisliğe terfi etti. 2011 de ilk Restoranını açan Şef Cihan Erdoğan Türk Mutfağını özel menüleri ile Japon halkının beğenisine sundu. Yaptığı eşsiz Türk mutfağı örneğinin yanında Türk Kültürünü taşıyan Müzik ve Dans gösterilerini de Restoranında Japon Halkıyla buluşturarak büyük beğeni kazandı. Şef Cihan Erdoğan 2012’yi 3 restoran ile tamamlama gibi çılgın bir proje sundu. Bolu’muzu da  Japonya da güzel bir şekilde temsil etmekte olan Şef Erdoğan gece gündüz çalışmalarını sürdürüyor.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2015, 19:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
sinan gökdemir
sinan gökdemir - 6 yıl Önce

hayırlı olsun cihan kardeşim.

SIRADAKİ HABER

banner128