Umarım kazanan Bolu olur

AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın, CHP Milletvekili Tanju Özcan’ın TBMM Divan Kâtip Üyeliğine seçilmesinden dolayı memnun olduğunu belirtti. Sayın “Umarım CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, bulunduğu makamı...

Umarım kazanan Bolu olur

AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın, CHP Milletvekili Tanju Özcan’ın TBMM Divan Kâtip Üyeliğine seçilmesinden dolayı memnun olduğunu belirtti. Sayın “Umarım CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, bulunduğu makamı iyi kullanır ve kazanan Bolu olur” şeklinde konuştu.

AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan’ın TBMM Divan Kâtip Üyeliğine seçilmesinden dolayı memnuniyetini ifade ederek “Tanju beyin, Meclis Kâtibi olması nedeniyle Bolu için yapabileceklerini daha iyi ve hızlı bir şekilde yapabilme imkânını elde etti. Umarım bunları iyi değerlendirir. Çünkü makam ve mevkiler kalıcı değil, gelip geçicidir. Bu ulaştığı nokta, Bolu’ya hizmet anlamında iyi değerlendirildiği takdirde, iyi hizmet edebileceği bir noktadır. Bu sebeple hem kendisi için hem de Bolu’muz için hayırlı olur” şeklinde konuştu.

“Tüm Bolu Halkının Berat Kandilini Kutlarım”

AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın, son olarak Bolu halkının ve tüm İslam âleminin Berat Kandilini kutladı. “Yüce Allah'ın sınırsız af, merhamet, yardım ve bereketine vesile olan, Ramazan ayının habercisi mübarek Berat kandiline erişmenin heyecan ve mutluluğunu yaşamaktayız” diyen Ömer Sayın, “Bu tür gün ve geceler, dini ve toplumsal hayatımızda ilahi af, mağfiret ve rahmet temennilerinin zirveye ulaşması, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının da yoğun biçimde yaşanması gereken zamanlardır. Bu vesile ile başta Bolu’muz, ülkemiz ve tüm İslam âleminin mübarek Berat kandilini kutluyor, bu gecenin İslam âleminin birlik ve beraberliğine, insanlığın barış ve huzuruna vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner129