ÜNİAK’tan muhteşem konser

Bolu Abant İzzet Baysal üniversitesinde “Kampüse Hoşgeldin” Kampüsfest Festivali çerçevesinde düzenlenen konserde on binler Zakkum ve diğer gruplarla coştular.

ÜNİAK’tan muhteşem konser

Haber: BMA

ÜNİAK, Çocukca Yaşam, Empati Topluluklarının birlikte düzenlediği ve Ak Parti Gençlik Kolları Bolu İl Başkanı Samet Kocadağ’ın Zakkum grubunu hediyesinin yanı sıra katılan diğer gruplar, Furkan Karakaya ve Barut TheBand ile muhteşem bir akşam yaşandı.

Sezon boyunca gerçekleştirilecek farklı etkinliklerle Bolu’da yaşayan ve okuyanların karşısına çıkacak olan ÜNİAK; Bolu’da bulunmanın farkını hissettireceklerini belirttiler.

ÜNİAK başkanı Burak Kaya, ÜNİAK Hanım Komisyonundan Tutku Yağız ve Çocukça Yaşam ve Empati Topluluğu Başkanı Mehmet Aygün gerçekleştirilen coşkulu konserden son derece memnun olduklarını belirterek yenilerinin yolda olduğu müjdesini verip kendilerine bu akşam bu güzel konserde yardımcı olan herkese sonsuz teşekkür ve şükranlarını sundular.

Sahnede coşkulu kalabalığa hitap eden Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Samet Kocadağ ise "Ak parti gençlik kolları olarak Öğrenci grup ve topluluklarımızın dün olduğu gibi bugünde yarında yanlarında olacağız. Yaptıklarımız; yapacaklarımızın teminatı olacaktır. Ben bu güzel konserimizde bizlere destek olan Sayın Bolu Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz’a, Sayın Rektörümüze, Üniversite çalışanlarına, değerli hocalarımıza da çok teşekkür ediyorum. Zakkum gurubu bu akşam bizleri çok eğlendirdi. Kendilerine çok teşekkür ederiz. Konser alanımızda yaklaşık 11.000 kişi var, bu da bizi gelecek programlar içinde ateşleyici bir etken oldu" Şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner129