Üniversitede bilgilendirme çalışması yaptılar

Emniyet Müdürlükleri tarafından Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Projeleri kapsamında Bolu Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri Bolu Abant İzzet Baysal Üniversi’nde stand açtılar.

  Üniversitede bilgilendirme çalışması yaptılar

Haber: Gönül Olutürk

Emniyet Genel Müdürlüğü’nün aldığı karar doğrultusunda Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetlerinin ülke genelinde sistemli, daha etkin ve verimli şekilde yürütülebilmesi amacıyla; “El Ele Güvenli Geleceğe” Projesi geliştirildi.

Bolu Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri, üniversite kayıt dönemlerinde, öğrencilerin yeni bir şehre geldikleri ilk andan itibaren, kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak, terörle mücadele alanında onların desteğini almak, terör örgütlerinin eleman kazanma faaliyetlerini engellemek ve propaganda yöntemlerini etkisiz hale getirmek, Üniversiteye kayıt yaptıran ve Eğitim-Öğretime başlayan öğrencilerin bilgilendirilmesi amacıyla 08-10 Ekim 2018 tarihleri arasında, Abant izzet Baysal Üniversitesinde Bilgilendirme Standı açıp ve 2000 öğrenciye ulaşılarak bilgilendirme çalışması yaptı.

Görevliler standı ziyaret eden öğrenciler ile birebir ilgilenilerek kendileri için hazırlanmış olan hediye paketini öğrencilere dağıttılar.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2018, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128