Unutulmaz İstanbul Şarkılarıyla unutulmaz bir akşam

Bolu Belediyesi Türk Musikisi Topluluğu tarafından ‘Şarkılarla Türkülerle İstanbul’ adıyla Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde bir konser verildi. Yıllardır hafızalara kazınmış birbirinden güzel İstanbul Şarkılarının seslendirildiği konserde izleyenler unutulmaz bir akşam yaşadı.

Unutulmaz İstanbul Şarkılarıyla unutulmaz bir akşam

Şef Rıfat Günen yönetimindeki Bolu Belediyesi Türk Musikisi Topluluğu Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde bir konser verdi. ‘Şarkılarla Türkülerle İstanbul’ adıyla gerçekleştirilen konserde koro tarafından yıllardır hafızalara kazınmış birbirinden güzel İstanbul Şarkıları seslendirildi. Yaklaşık 3 saat süren muhteşem konsere Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güler Mert, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İki bölüm haline gerçekleştirilen ve onlarca parçanın seslendirildiği konser sonunda Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu şef Rıfat Günen ve topluluk üyesi sanatçılara çiçek takdim ederek teşekkür etti. HABER MERKEZİ


Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2015, 20:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128