Usta ressamlar, BSM’de sergi açıyor

Bolu’nun önde gelen altı ressamı son dönem eserlerini, “İzzet Baysal Şükran Günleri” kapsamında sergileyecekler. Serginin açılışı 12 Mayıs Cumartesi günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek.    “Bolu’nun...

Usta ressamlar, BSM’de sergi açıyor

Bolu’nun önde gelen altı ressamı son dönem eserlerini, “İzzet Baysal Şükran Günleri” kapsamında sergileyecekler. Serginin açılışı 12 Mayıs Cumartesi günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek.

 

 “Bolu’nun Farklı Renkleri” adlı sergi organizasyonunun ikincisinde bu kez, ilimizde yıllardan beri sürdürdükleri başarılı çalışmalarından tanıdığımız isimler yer alıyor. Orhan Bahri Ersoy’un birbirinden güzel doğa görüntüleri ve natürmortlarını, Mehmet Alagöz’ün yeşil renklerinin hâkim olduğu Bolu peyzajları ve insan figürlerini, Alpaslan Uçar’ın ayakkabı, kedi ve sandalye gibi günlük yaşamdan alıntıladığı kendine has görüntüleri, Şenol Sak’ın balıklarını, Salih Rüştü Taşçı’nın seramik ve suluboyaları ile Muzaffer Ercan’ın suluboya tekniğindeki Bolu görüntülerini, beraberce görebilecekleri sergiyi sanatseverler, 17 Mayıs 2012 tarihine kadar BSM’de gezebilecekler. “İzzet Baysal Şükran Günleri” kapsamında, 12-17 Mayıs 2012 tarihleri arasında gezilebilecek olan,”Bolu’nun Farklı Renkleri-2” adlı serginin açılışı ise, 12 Mayıs 2012 Cumartesi günü, saat:10.00 da, BSM’de yapılacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128