Utanç fotoğrafı

Bolu’da bazı işlerin gerçekten tersinden yapıldığının tam bir göstergesi olduğunun fotoğrafını siz değerli okurlarımızın görüşlerinize sunuyoruz.

Utanç fotoğrafı

Haber: Kasım ŞAHİN

Hitit Sokağını Cumhuriyet Caddesine bağlayan bu yolda akıllara mantığa sımayan bir olay yaşandı. 14 plakalı bir minibüs sürücüsü tüm trafik kurallarını ve yayaları hiçe sayarak, sarı renkli yaya yolunu kendine park haline getirdi ve hiçbir şey olmamış gibi koca minibüsü yaya geçidinin üzerine pak ederek, ‘Ben yaptım oldu’ manasına getirdi.

Araç yaya yolunun üzerinde, yayalar ise kullanması gerekene yaya yolu yerine arabaların vızır vızır geçtiği yolu kullanmak zorunda kaldı. Burası Bolu burada her şey olur. Gerçekten de bu deyim bu fotoğrafa tam oturdu. Hadi araç sürücüsünü anladık, bir aracın önünde bulunan bir vatandaşın el hareketiyle minibüs sürücüsüne yön vermesi ise gerçekten bir başka utanç.Yorum siz değerli okurların.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2018, 04:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hitit sokak sakini
Hitit sokak sakini - 2 yıl Önce

sizden ricam aynı yerde aşağıdaki giyim mağazasının askılıklarını da paylaşmanız. yayalara yürüyecek alan kalmıyor. defalarca belediyeyi aramama rağmen ceza kestiklerini söylüyorlar. ancak görüntü aynı. belki sizin aracılığınızla bunu da engellemiş oluruz.

SIRADAKİ HABER

banner128