Utanmaz adam!!!

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nün başarıdan başarıya koşan Panterleri, yapılan ihbarı değerlendirerek il merkezinde S.Ü. isimli şahsı gözaltına aldı. Yapılan üst aramasında şahsın üzerinden 50 gram kubar esrar ve 15 adet uyuşturucu hap ele geçirildi. KOM Şubesi tarafından Savcılığa sevk edilen utanmak adam halkın haber özgürlüğü adın görev yapan basın mensuplara ağza alınmayacak küfürler sarf etti. Zanlı Savcılık tarafından serbest bırakıldı.

 Utanmaz adam!!!

Haber: Kasım ŞAHİN

KOM Şubesi bu güne kadar yapmış olduğu başarılı çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek uyuşturucuyla mücadele konusunda ne kadar titiz ve dikkatli olduğunu yine kanıtladı. Yapılan bir ihbarı değerlendiren Panterler, il merkezinde S.Ü. isimli zanlıyı takibe alarak bir müddet takip ettikten sonra gözaltına aldı.

Şahsın üzerinde yapılan üst aramasında 50 gram kubar esrar maddesi ile 15 adet uyuşturucu hap bulundu. İfadesi alınmak üzere şubeye götürülen S.Ü., dün öğleden sonra Savcılığa sevk edildi. Yaptığı işin rezilliğinin ne kadar çirkin olduğunu bile farkında olmayan, özellikle gençleri zehirleyerek onları ve ailelerini batağa sürükleyen bu utanmaz adam, halkın haber alma özgürlüğü adına görev yapan basın mensuplarına da ağza alınmayacak küfürler savurmaktan da geri kalmadı. Ancak, üzerinde yakalanan uyuşturucuya rağmen zanlı Savcılık tarafından serbest bırakıldı. 

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2015, 20:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128