UTANMAZ KATİL ZANLISI

Geçtiğimiz hafta arkadaşı Sinan meşe tarafından sokak ortasında hunharca dövülen ve hastaneye kaldırılan Avni Aslan hayatını kaybetti. Katil zanlısı ise bu gün gözaltına alınarak Savacılığa sevk edildi. Utanmaz katil zanlısı basın mensuplarına parmaklarıyla çirkin hareketlerde bulundu.

UTANMAZ KATİL ZANLISI

HABER: KASIM ŞAHİN

Bolu’da aralarında daha önceden husumet bulunan Avni Aslan isimli şahsı döverek öldüren Sinan Meşe ifadesinin ardından adliyeye çıkartılırken, gazetecilere küfürler yağdırdı. Şahısların ikisin de kolonya bağımlısı olduğu ifade edildi. Aldığı yumruk darbeleriyle bir hafta hayatta kalabilen Avni Aslan, özellikle İzzet Baysal Caddesinde aldığı alkolün tesiriyle kollarını kesip hem kendine hem de çevresindeki vatandaşlarıyla zarar vermekle tanınıyordu. Avni’nin kardeşi olan Aydın Aslan’da ağabeyi gibi alkol alıp, eline geçirdiği bıçakla, kendisine para vermeyen esnaf ve vatandaşları tehdit ederdi. Aydın, halen gasp suçundan cezaevinde tutuklu bulunuyor.

Edinilen bilgiye göre, bir hafta önce Karamanlı Mahallesi Mutlu Sokak’ta meydana geldi. Önceden aralarında husumet bulunan 38 yaşındaki Avni Aslan ve 33 yaşındaki Sinan Meşe karşı  karşıya geldiler. Kolonya bağımlısı iki genç birbirlerine küfür ettikten sonra kavga etmeye başladılar. Sinan Meşe, Avni Aslan’ı yumruklarıyla döverken, Aslan yere yığıldı. Olay yerine gelen 112 acil ekipleri tarafından İzzet Baysal Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan şahıs bir hafta süren yaşam mücadelesini kaybetti.

Olaydan sonra gözaltına alınan Sinan Meşe Savcılıkta verdiği ifade sonrasında serbest bırakılmıştı. Avni Aslan’ın hayatını kaybetmesi sonrasında Meşe tekrar gözaltına alındı. Bolu Emniyet  Müdürlüğü’nde ifadesi alınan şahıs adliyeye sevk edildi. Kendisini görüntüleyen gazetecilere küfürler yağdıran şahıs, “Sizinle görüşeceğiz” diyerek tehditler yağdırarak parmaklarıyla çirkin harekette bulundu.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2016, 19:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128