Uyuşturucu satıcılarına hapis cezası

Geçtiğimiz aylarda Bolu ve Düzce’de düzenlenen eş zamanlı operasyonda uyuşturucu madde sattığı iddia edilen kişilerden M.Ç., E.C., U.S., M.Ş., Y.T., L.Ç. dün Ağır Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıktılar. Sanıklardan E.C.’ye 8 yıl 4 ay, M.Ç.’ye ise 10 yıl hapis cezası verildi.

Uyuşturucu satıcılarına hapis cezası

HABER: FARUK ÇİDEM

Temmuz ayında Bolu ve Düzce Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüklerine bağlı ekipler, uyuşturucu ticareti yaptığı belirlenen kişilere yönelik başlattıkları çalışma sonucunda iki ilde eş zamanlı operasyon gerçekleştirmişlerdi.

Bazı zanlıların evlerinde satışa hazır vaziyette çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirilen operasyonda adliyeye sevk edilen M.Ç., E.C., U.S., M.Ş., Y.T., L.Ç. dün ağız ceza mahkemesinde hakim karşısına çıktılar.

Savunmalarında suçsuz olduklarını dile getiren sanıklardan M.Ç. ve E.C. hapis cezası ile cezalandırıldılar. Yargılamanın sonunda sanıklardan E.C.’ye 8 yıl 4 ay, M.Ç.’ye ise 10 yıl hapis cezası verildi.

DUYGULU ANLAR YAŞANDI

Sanıkların ailelerinin de izlediği davanın sonunda çıkan karar aileler tarafından gözyaşı ile karşılandı. Eşine ve bebeğine dakikalarca sarılan M.Ç. cezaevine götürülürken “ben suçsuzum, benim çocuğuma kim bakacak” diye bağırdı.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2015, 18:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128