Uzaylılar Bolu’yu da Mesken tutmuş!

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi 2012 yılında aralarında Bolu’nun da olduğu 40 merkezde UFO ihbarlarının yapıldığını açıkladı. Sirius 2012 yılındaki ihbar sayısının geçmiş yıllara oranla %60 daha yüksek...

Uzaylılar Bolu’yu da Mesken tutmuş!

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi 2012 yılında aralarında Bolu’nun da olduğu 40 merkezde UFO ihbarlarının yapıldığını açıkladı. Sirius 2012 yılındaki ihbar sayısının geçmiş yıllara oranla %60 daha yüksek olduğunun altını çizdi.

 

Tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de sıklıkla UFO gözlemleri yapılmakta olduğunu bildiren Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi, özellikle içinde bulunduğumuz 2012 yılında kendilerine yapılan UFO ihbarlarının arttığını belirtiyor. Sözkonusu gözlem ve kayıtların yapıldığı bölgeler ise İstanbul ve çevresi, Antalya, Alanya, Fethiye, Ordu, Bursa, Samsun, Ankara, İzmir, Efes ve çevresi, Aksaray, Manisa, Afyon, Uşak, Bolu, Denizli, Kayseri, Sivas, Nevşehir, Konya, Sivas, Edirne, Bilecik, Kırıklareli, Amasya, Çanakkale, Eskişehir, Safranbolu, Giresun, Gümüşhane, Kıbrıs, Adıyaman, Ağrı, Siirt, Bitlis, Erzincan, Erzurum, Zonguldak, Avşa adası, Ayvalık, Çorum, İzmit, ve Uşak olarak sıralanıyor.
Türkiye'de son 10 yıldır yapılan UFO ihbar ve gözlemlerindeki artışın yılda %15-20 civarında olduğunu belirten Sirius, 2012 yılındaki ihbar sayısının geçmiş yıllara oranla %60 daha yüksek olduğunun altını çiziyor. Sirius'a Nisan 2012 - Eylül 2012 tarihleri arasındaki 6 aylık dönemde yapılan UFO ihbar sayısı toplam 3262 iken, bunlardan 768'inin fotoğraf ve video görüntüleri olduğu açıklandı. Bu 768 görüntüden 676 tanesinin uydu, Venüs gezegeni, çin feneri, fotomontaj ve ışık yansıması olduğu belirlendi, ancak geri kalan 92 görüntünün UFO olduğu Sirius tarafından açıklandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128