Vali BARUŞ, 112 Sağlık Ekibine Geçmiş Olsun Ziyaretinde bulundu

Bolu Valisi Aydın Baruş Köroğlu Devlet Hastanesi'ne giderek geçtiğimiz günlerde trafik kazası sonucu yaralanan 112 çalışanlarını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

 Vali BARUŞ, 112 Sağlık Ekibine Geçmiş Olsun Ziyaretinde bulundu

Bolu TEM Otoyolunda geçtiğimiz günlerde meydana gelen trafik kazasında yaralananlara müdahale etmek üzere olay yerine giden sağlık ekibine  TIR çarpmış ve sağlık ekibinde görev yapan 2 personel yaralanmıştı.  Bolu Valisi Aydın Baruş yaralı Sağlık personeline geçmiş olsun ziyaretinde bulunmak üzereKöroğlu Devlet Hastanesi'ne  gitti.

Vali Baruş'un hastane ziyaretinde İl Sağlık Müdürü Dr. Mahmut Arık ile Hastane Yöneticisi Doç. Dr. Kamil Gürel hazır bulundu.

İlk olarak Köroğlu Devlet Hastanesi Plastik Cerrahi'de tedavi gören ATT Banu Arslan'ı ziyaret eden Vali Baruş, hastanın durumu hakkında Hastane Yöneticisi Doç. Dr. Kamil Gürel'den bilgi aldı.

Hasta ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerini ileterek onlarla yakından ilgilenen ve sohbet eden  Vali Baruş, "Yapacağımız bir şey olursa her zaman yapmaya hazırız. Her zaman sizlerin yanındayız. Kızımızı iyileştikten sonra da Valiliğe muhakkak bekliyorum. Tekrar geçmiş olsun Allah acil şifalar versin" dedi.

Daha sonra Yoğun Bakım Servisinde müşahede altında tutulan Ambulans Şoförü Ayhan Yıldırım'ı ziyaret eden Vali Baruş, Yıldırım'ın durumu hakkında da bilgi alarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Vali Baruş Yoğun Bakım Ünitesi önünde bulunan Ayhan Yıldırım’ın  kızı, oğlu ve kardeşi ile de sohbet ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2015, 20:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 5 yıl Önce

çok büyük geçmiş olsun lütfen tırafik te sabırlı olalım kibar davranalım sağlık çalışanlarınıda zordurumda bırakmayalım onlar herzaman bir can kurtarma pahasına aceleci davranıyor bizler de el ele hepbirlikte taşın altına koyarsak elimizi bu tür olaylar meydana gelmez diye umuyorum

SIRADAKİ HABER

banner128