Vali BARUŞ Köroğlu Dağına yürüdü

Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı (TKF) ve MÜSİAD kurucusu Erol Yarar öncülüğünde Köroğlu Dağlarına dev bir Doğa ve Kayak Turizm Merkezi yapılması konusunda temas ve incelemeler yapmak için Bolu'ya geldi. Yatırımın proje çalışmaları için Bolu’ya gelen Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Erol Yarar, Bolu Valisi Aydın Baruş'u makamında ziyaret etti ve proje ile ilgili görüş alış verişinde bulundu.

 Vali BARUŞ Köroğlu Dağına yürüdü

Bolu Valisi Aydın Baruş'u makamında ziyaret eden Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Erol Yarar, TKF Başkan Yardımcısı Hüseyin Pehlivan, TKF Eğitim Direktörü Cem İldir, Bolu MÜSİAD Başkanı Eyüp Uzun, MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Abat ve bazı dernek üyeleri Köroğlu Dağlarına yapılması planlanan dev bir Doğa ve Kayak Turizm Merkezi yapılması konusunda görüş alış verişinde bulundular.

Bolu Valisi Aydın Baruş ziyarette katılımcılara Köroğlu Turizm Planı ile ilgili bilgiler verdi ve katılımcılardan gelen sorunları yanıtladı. Vali Baruş, yapılması planlanan tesis yeri, kayak pistleri, ulaşım gibi bir çok konuda TKF Başkanı Yarar'a bilgiler verdi.

Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulduktan sonra ise Bolu Valisi Aydın Baruş ve beraberindekiler tesisin yapılması planlanan 2 bin 400 metre yükseklikteki Köroğlu Dağına giderek yerinde inceleme yaptılar. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2015, 19:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128