Vali BARUŞ minikleri makamında ağırladı

Mehmet Akif Ersoy İlköğretim 4. sınıf öğrencileri Sosyal Bilgiler dersinde yapılan çevre gezisi kapsamında Bolu Valisi Aydın Baruş'u ziyaret ettiler. Ziyarette minikler sorularını kendilerine has üslupları ile sorunca gülüşmeler yaşanırken, ziyarette Vali Baruş çocuklara çikolata, diş macunu ve diş fırçası armağan etti.

 Vali BARUŞ minikleri makamında ağırladı

Bolu Valisi Aydın Baruş, Mehmet Akif Ersoy İlköğretim 4. sınıf öğrencilerini makamında ağırladı. Sosyal Bilgiler dersinde yapılan çevre gezisi etkinliği kapsamında Okul Müdürü Ersin Aynal ve Sınıf Öğretmeni Esra Pazar ile birlikte Bolu Valisi Aydın Baruş'u ziyaret eden minikler, kendilerine has üslupları ile Vali Baruş'a sorular sordular.

Ziyarette Vali Baruş'a "Projeleriniz neler? Hedefleriniz neler?" “Bizlere tavsiyeleriniz nedir?” gibi soruları ileten miniklere Vali Baruş, "Projem, sizlerin en güzel şekilde eğitim almanız, sizleri en iyi şekilde yetiştirmektir. İnşallah 10-15 yıl sonra sizleri güzel yerlerde görürüm. Hedefim ise gelecekte çok daha güzel, çok daha iyi yaşanabilir bir Bolu'dur. Sizlere tavsiyem ise bol bol kitap okumanız, hayal gücünüzü geliştirmenizdir" dedi.

 Ziyarette Vali Baruş çocuklara çikolata, diş macunu ve diş fırçası armağan etti.  HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2015, 09:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128