Vali BARUŞ Özel Eğitim Merkezini ziyaret etti

Bolu Valisi Aydın Baruş, Emine-Mehmet Baysal Özel Eğitim Uygulama Merkezi'ne giderek incelemelerde bulundu. Merkezde eğitim alan öğrencilerle sohbet eden Vali Baruş, öğrencilerin durumları hakkında öğretmen ve velilerinden bilgiler aldı.

 Vali BARUŞ Özel Eğitim Merkezini ziyaret etti

Bolu Valisi Aydın Baruş, İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu ile birlikte Emine-Mehmet Baysal Özel Eğitim Uygulama Merkezi'ne giderek incelemelerde bulundu.

Emine-Mehmet Baysal Özel Eğitim Uygulama Merkezi önünde Okul Müdürü Murat Bulut, öğretmenler ve çocuklar tarafından karşılandı. Eğitim merkezinde sınıfları gecen Vali Baruş,  Okul Müdürü Murat Bulut'tan okul hakkında bilgiler aldı.

Sınıflarda eğitim gören çocuklarla da yakından ilgilenerek sohbet eden Vali Baruş, çocukların durumları hakkında öğretmenlerden bilgi aldı. Vali Baruş, çocukların eğitim öncesi ve sonrası durumları hakkında da sorular sorarak velilerle de sohbet etti.

Spor ve Fiziksel Etkinlik Salonu'nda da incelemelerde bulunan Vali Baruş, daha sonra öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenlere yaptıkları işin çok önemli bir vazife olduğunu belirten Vali Baruş çalışmalarında başarılar diledi. HABER MERKEZİ


Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2015, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128