Vali BARUŞ Taşkesti'de incelemelerde bulundu

Bolu Valisi Aydın Baruş, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Taşkesti Beldesine gitti. Taşkesti Belediyesini ziyaretinin ardından Sarot Captimal ve Sarot Termal Devre mülk inşaat alanlarını gezen Vali Baruş buradaki son durağında ise Sarot Kaplıca Birliği toplantısına katıldı.

 Vali BARUŞ Taşkesti'de incelemelerde bulundu

Bolu Valisi Aydın Baruş, Taşkesti Beldesi'nde Mudurnu Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel,  Belde Belediye Başkanı Saim Çevik ve Belediye Meclis Üyeleri tarafından karşılandı. Taşkesti Belediye Başkanı Saim Çevik'ten belediyenin çalışmaları ile ilgili bilgiler alan Vali Baruş, daha sonra  inşaatı devam eden Sarot Captimal ve Sarot Termal Devre mülk inşaat alanlarını gezdi.

Bu ziyaretlerin ardından Karamurat Köyü Alaçam Mahallesi'nde yaşayan ve  geçtiğimiz günlerde doğum yaptıktan sonra hayatını kaybeden 27 yaşındaki Perihan Çağlar'ın ailesine taziye ziyaretine giden Bolu Valisi Aydın Baruş, Perihan Çağlar'ın eşi Yetiş Çağlar'a başsağlığı dileklerini  iletti.

Aynı mahallede yaşayan vatandaşların evlerinde de inceleme yapan Vali Baruş, olumsuz koşullara sahip olan baraka tipindeki evlerin yerine Sosyal Yardım kapsamında daha iyi koşullara sahip konutlar yapılması için proje hazırlanması yönünde Kaymakam Yüksel'e talimat verdi.

Bolu Valisi Aydın Baruş daha sonra ise Sarot Kaplıca Birliği toplantısına başkanlık yaptı ve gündemde yer alan konuları birlik üyeleri ile görüştü. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2015, 19:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128