Vali BARUŞ ve eşinden anlamlı iftar

Bolu Valisi Aydın Baruş ve eşi Nagihan Baruş Göynük ilçe merkezinde ve köylerinde bulunan öksüz ve yetim çocuklarla bir araya gelerek birlikte iftar açtı. İftar sonrası çocuklar ile pastaneye giden Vali Baruş “Sizlerin mutluluğu bizlerin de mutluluğudur” diyerek bir istekleri ve sıkıntıları olduğunda en yakınlarından başlayarak devlet görevlilerine iletmelerini istedi.

Vali BARUŞ ve eşinden anlamlı iftar

Ramazan Ayı’nda genelde Bolu Merkez ve ilçelerde hem ev ziyaretlerinde bulunacağını hem de öksüz ve yetim çocuklarla bir araya gelerekbirlikte iftar açacaklarını belirten Bolu Valisi Aydın Baruş, eşi Nahigan Baruş ilk olarak Göynük ilçesine giderek burada öksüz ve yetim çocuklar ile birlikte iftarlarını açtılar.

Göynük Paşazade Restaurant'ta düzenlenen iftar yemeğine Bolu Valisi Aydın Baruş ile eşi Nagihan Baruş, Göynük Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin ile eşi Gülten Çetin, Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, ilçe merkezi ve köylerinde bulunan 16 yetim ve öksüz çocuk ile aileleri katıldı.

İftar öncesi Vali Aydın Baruş ve eşi Nagihan Baruş çocuklar ile bir süre sohbet etti ve okula gidenlere karnelerini sordular. Samimi bir şekilde gerçekleşen sohbetin ardından iftar yemeğine geçildi.

Yemeğin ardından çocuklar ile birlikte bir pastaneye giren Vali Baruş, eşi Nagihan Baruş çocuklara çeşitli hediyeler verdiler. Burada da çocuklarla sohbet eden Vali Baruş, “Sizlerin mutluluğu bizlerin de mutluluğudur. Eşim ile birlikte sizleri ziyaret ederek bir arada olmak istedik. Umarım hem eğitim hayatınızda hem de normal yaşamınızda büyük başarılara imza atarsınız” şeklinde konuştu. HABER MERKEZİ


Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2015, 19:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bolulu
Bolulu - 5 yıl Önce

sayın valimizi ve eşini kutlarız. gönül isterki boluda ve tüm yurdumuzda bulunan öksüz ve yetimlerle her zaman ilginilse ne kadar iyi olur.

SIRADAKİ HABER

banner128