Vali BARUŞ ve eşinden yeni yıl ziyaretleri

Bolu Valisi Aydın Baruş 2015 yılının son gecesinde sevgi evlerinde kalan çocukları, karakollarda görevleri başındaki emniyet mensuplarını ve 2016 yılının ilk bebekleri ve ailelerini ziyaret etti. Vali Baruş ziyaretlerinin sonunda 2016 yılının herkes için iyi geçmesi temennisinde bulundu.

Vali BARUŞ ve eşinden yeni yıl ziyaretleri

Bolu Valisi Aydın Baruş ve eşi Nagihan Baruş, 2015 yılının son gecesinde   ilk olarak sevgi evlerini gezdiler. Sevgi Evleri'ndeki çocuklarla sohbet eden ve onların oyunlarına iştirak eden Vali Baruş ve eşi Nagihan Baruş, çocuklara derslerinin nasıl olduğunu ve 2016 yılından beklentilerini sordular. Sevgi evlerini sık sık ziyaret eden Vali Baruş ve eşi Nagihan Baruş’u çocukların tanıması nedeni ile samimi bir ortamda geçen ziyaretlerde çocuklara çeşitli hediyeler de verildi. Ziyaretlerde Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Bestami Erkoç da hazır bulundu.

 

POLİS KARAKOLLARI VE GÖREV BAŞINDAKİ EKİPLER ZİYARET EDİLDİ

 

Vali Aydın Baruş’un ikinci durağı ise Bahçelievler Polis Karakolu, Merkez Polis Karakolu ve Valilik Binası önünde görevleri başında olan polis memurlarına oldu. İlk olarak Bahçelievler Polis Karakolu’na giden Vali Baruş’u burada İl Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya  karşıladı. Vali Baruş, karakolda görevleri başındaki polis memurlarını ziyaret ederek  yeni yıllarını  kutladı. Vali Baruş daha sonra Merkez Polis Karakolu’nu ziyaret ederek, polis memurlarının yeni yıllarını kutladı ve karakol binasında incelemelerde bulundu. Vali Baruş’un bu kapsamdaki son ziyareti ise Valilik Binası önünde görevde olan polis memurlarına oldu. Buradaki ziyarette de her polis memurunun yanına giden ve yeni yıllarını kutlayan Vali Baruş, Bolu'daki huzuru sağlamada  gece gündüz özverili bir şekilde çalışan emniyet  mensuplarını tebrik etti. 

 

YENİ YILIN İLK BEBEKLERİ ZİYARET EDİLDİ

 

Bolu Valisi Aydın Baruş’un yeni yıl ziyaretleri Sevgi Evleri ve Emniyet Teşkilatı ziyaretleri ile kalmadı. Vali Baruş eşi Nagihan Baruş ile birlikte ziyaretlerine yeni yılın ilk bebeklerini ve ailelerini ziyaret ederek devam etti. İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’ne giden Vali Baruş’u İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimi Muhammed Emin Demirkol, İdari ve Mali İşler Müdürü Salih Ayan ile Müdür Yardımcısı Seçkin Seçilmiş, doktorlar ve hastane çalışanları karşıladı. 

 

Buradaki ziyarette Vali Baruş ve eşi Nagihan Baruş yeni yılın Bolu’daki ilk bebekleri olan Esila, Zeynep ve Melisa’yı ziyaret etti. Esma ve Fatih Gürsoy çiftinin bebekleri Esila, Gönül ve Yener çiftinin bebekleri Zeynep ve Bakiye ile Kemal çiftlerinin bebekleri Melisa’yı ziyaret eden Vali Baruş ve eşi Nagihan Baruş, yeni yılın bu bebekler ile ailelere şans getirmesini, çocuklarına sağlık ve uzun ömürler  temennisinde bulundular. Ziyaret ettikleri bebeklere de birer altın hediye eden Vali Baruş daha sonra ise Başhekim Muhammed Emin Demirkol ve hastane görevlilerinden hastane hakkında bilgiler aldı.  HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2016, 18:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128