Vali BARUŞ ziyaret konusunda çok başarılı!

Vali Baruş, ziyaret denilince gerçekten durmak bilmiyor. Okullardan tutun bankalara kadar hemen hemen her kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret etmekten hiç kaçınmıyor,

Vali BARUŞ ziyaret konusunda çok başarılı!

Bolu Valisi Aydın Baruş kurum ziyaretlerine devam ediyor. Vali Baruş yaptığı ziyaretlere Türk Telekom Bolu Şubesi, Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Şekerbank Bolu Şubeleri ile devam etti.

Bolu Valisi Aydın Baruş ilk olarak Türk Telekom Bolu Şubesi'ni ziyaret etti. Kurum Müdürü Ahmet Karagün tarafından karşılanan Vali Baruş, kurumun hizmet binası ve birimlerini gezerek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Personel ile de sohbet eden Vali Baruş daha sonra ise Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Servisini ziyaret etti. Burada vatandaşlarla da sohbet eden ve yaptıkları işlemler hakkında bilgi alan Vali Baruş, bu kısımdaki tüm personel ile de tanışarak işlerinde kolaylıklar diledi.

BANKA ZİYARETLERİ

Bolu Valisi Aydın Baruş daha sonra ise ilimizdeki özel ve devlet bankalarını ziyaret etti. Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Şekerbank Bolu Şubelerini ziyaret eden Vali Baruş, sırada bekleyen vatandaşlar ve  çalışanlar ile sohbet etti.

Ziyaretlerde Vakıfbank Müdürü Ayhan Karadeniz, Ziraat Bankası Müdürü Zafer Canpolat ve Şekerbank Müdürü Doğan Bayraktar, Vali Baruş'a ziyaretlerinde eşlik ederek bankalarının iş ve işlemleri hakkında bilgiler verdiler. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2016, 18:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER