Vali BARUŞ'a Dünya Gümrük Günü ziyareti

Dünya Gümrük Günü münasebetiyle, Bolu Gümrük Müdürlüğü yetkilileri Bolu Valisi Aydın Baruş'a bir ziyaret gerçekleştirdi.

Vali BARUŞ'a Dünya Gümrük Günü ziyareti

Ziyarette Müdür Vekili Küçük,  müdürlüğün çalışma alanları ile yaptıkları iş ve işlemler hakkında Vali Baruş'a bilgiler verdi.

"Gününüz kutlu olsun" diyerek sözlerine başlayan Vali Baruş, ülkemizin dış ticaretini etkin olarak geliştirmek bakımından Gümrük Müdürlüğü'nün önemli bir teşkilat olduğunun altını çizerek, "Dış ticaretimiz kalkınmamıza katkı sağlayan önemli faktörlerden birisi. Ülkemiz son yıllarda dış ticaret hacminde önemli bir gelişme kaydetti. Bunda Gümrük Teşkilatı'nın rolü çok önemli. 2015 yılının Mayıs Ayı'nda Bolu'da Gümrük Müdürlüğümüz açıldı ve çalışmalarını sürdürüyor. Önümüzdeki yıllardahem  ilimizdeki ticareti artırmak, hem ilimiz hem de ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunmak en  büyük dileklerimizden birisi. Bolu'da böyle bir teşkilatımız varken, sanayicilerimiz de bunu en iyi şekilde kullanmalı. Dünya Gümrük Günü tüm Gümrük Teşkilatı personeline hayırlı olsun" diyerek çalışmalarında başarılar diledi. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2016, 10:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128