Vali Özçimen, Cumhuriyet Resepsiyonu Verdi

Cumhuriyetimizin 89’uncu Yıldönümü münasebetiyle Termal Otel’de Bolu Valisi İbrahim Özçimen ve Eşi Nezahat Özçimen tarafından Cumhuriyet Resepsiyonu verildi. Bolu Valisi İbrahim Özçimen...

Vali Özçimen, Cumhuriyet Resepsiyonu Verdi

Cumhuriyetimizin 89’uncu Yıldönümü münasebetiyle Termal Otel’de Bolu Valisi İbrahim Özçimen ve Eşi Nezahat Özçimen tarafından Cumhuriyet Resepsiyonu verildi.

Bolu Valisi İbrahim Özçimen Cumhuriyetimizin 89.uncu yıldönümü nedeniyle Termal Otelde resepsiyon verdi.Yoğun bir katılımın olduğu Cumhuriyet Resepsiyonuna Garnizon Komutan Vekili Topçu Kurmay Albay Yaşar Öztürk, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yurtseven, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Cengiz Yıldız, İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, Daire Müdürleri, Silahlı Kuvvetler mensupları, Siyasi Parti Temsilcileri, şehit aileleri, gaziler, sivil toplum örgütleri temsilcileri, iş adamları ve basın kuruluşlarının temsilcileri katıldı.Resepsiyonda tüm masaları tek tek gezen Vali İbrahim Özçimen ve eşi Nezahat Özçimen   davetliler ile ilgilenerek sohbet ettiler ve bayramlarını kutladılar. Vali İbrahim Özçimen ve Eşi Nezahat Özçimen Cumhuriyet Resepsiyonuna davet edilen şehit aileleri ve gaziler ile de yakından ilgilenerek isteklerinin olup olmadığını sordu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128