Vali Özçimen hastaları ziyaret etti

Vali İbrahim Özçimen, Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nde tedavi görmekte olan hastaları ziyaret etti. Hastalara nasıl olduklarını soran ve ‘Geçmiş olsun’ diyen Vali Özçimen,...

Vali Özçimen hastaları ziyaret etti

Vali İbrahim Özçimen, Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nde tedavi görmekte olan hastaları ziyaret etti. Hastalara nasıl olduklarını soran ve ‘Geçmiş olsun’ diyen Vali Özçimen, ayrıca hastalara hastane hizmetlerinden memnun olup olmadıklarını da sordu.

 

Vali Özçimen, periyodik olarak ziyaret ettiği hastane ziyaretlerine devam ediyor. Bu bağlamda İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesini ziyaret eden ve Köroğlu Ünitesinde bulunan hemen hemen tüm bölümleri gezen Vali Özçimen, hastalara ‘Geçmiş olsun’ dedi.Vali Özçimen, ayrıca hastalara hastanenin hizmetlerinden memnun olup olmadıklarını da sorarken, Başhekim Hüseyin İka’dan da hastanenin son durumu hakkında bilgiler aldı.Vali Özçimen, hastane ziyaretinde ayrıca Genel Cerrahi bölümünde yatan Ercan Bilici’yi   de ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.Hastanede tedavi gören Ertan Oruç’u ve Ali Yılmaz’ı da  ziyaret edip rahatsızlıkları hakkında bilgiler alan Vali Özçimen “Geçmiş olsun. Yapacağımız bir şey var mı” diye sordu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128