Vali Özçimen, Korgeneral Alataş'ı Ağırladı

Jandarma Genel Komutanlığı Denetleme ve Değerlendirme Başkanı Korgeneral Mustafa Kemal Alataş, Vali İbrahim Özçimen'e nezaket ziyaretinde bulundu.     Korgeneral Mustafa Kemal Alataş Bolu Valisi İbrahim Özçimen’i...

Vali Özçimen, Korgeneral Alataş'ı Ağırladı

Jandarma Genel Komutanlığı Denetleme ve Değerlendirme Başkanı Korgeneral Mustafa Kemal Alataş, Vali İbrahim Özçimen'e nezaket ziyaretinde bulundu.

 

 

Korgeneral Mustafa Kemal Alataş Bolu Valisi İbrahim Özçimen’i ziyaret etti. Korgeneral Alataş'ın, Vali Özçimen'i ziyaretinde Jandarma Komutanı Jandarma Albay Cengiz Yıldız ile İl Eminyet Müdürü Sabri Durmuşlar da hazır bulundu. Valilik girişinde Vali İbrahim Özçimen tarafından karşılanan Korgeneral Mustafa Kemal Alataş Valilik Makamına geçmeden önce ilk olarak Valilik Şeref Defterini imzaladı. Bolu İl Jandarma Komutanlığı’nda bir dizi denetlemelerde bulunmak için Bolu'da bulunduğunu ifade eden Jandarma Genel Komutanlığı Denetleme ve Değerlendirme Başkanı Korgeneral Mustafa Kemal Alataş, "Bolu'ya gelince sizi de makamınızda ziyaret etmek istedim. Beni makamınızda kabul ettiğinizden dolayı çok mutluyum" diyerek Bolu'da gördüğü yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti. Korgeneral Alataş’ın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali İbrahim Özçimen, Bolu'daki denetimlerin başarılı geçmesini diledi.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124