Vali Yardımcımız Ömer Eru’nun tayini Mersin’e çıktı

Mülki İdari Amirler Kararnamesi Resmi Gazete'de yayınlandı. Kaymakam ve Vali yardımcıları arasında düzenlemeleri içerin kararname, İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk imzasıyla bu gün yürürlüğe girdi. Kararname doğrultusunda Bolu Vali Yardımcımız Ömer Eru’nun tayini Mersin Vali Yardımcısı olarak çıktı.

Vali Yardımcımız Ömer Eru’nun tayini Mersin’e çıktı
Haber: Kasım ŞAHİN

Yıllardır Bolu Vali Yardımcısı olarak Bolu’ya hizmetler veren ve aynı zamanda Bolu Olay Gazetesi Köşe yazarı ve birbirinden güzel kitaplar yazarak yazarlık yapan Bolu Vali Yardımcısı Ömer Eru, çıkan kararname doğrultusunda tayini Mersin Vali Yardımcısı olarak çıktı. Eru, bu gün öğrendiği tayini sonrası sosyal paylaşım sitesi face book’tan; “Bu gün pazar. Gece yarısı twitterde gezerken Tayinimin Mersin Valiliğine çıktığını gördüm. Kadere bakın ki İzmir de başladığım çalışma hayatımı yine deniz kenarı şehri olan Mersinde tamamlayacağım galiba. Herkese hayırlı günler dilerim” dedi.

Bolu Olay Gazetesi olarak hem Bolu’ya yaptığı hizmetler hem de gazetemiz köşesinden yazdığı çok değerli yazılarından ötürü kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunar, yeni görev yerinde aynı başarılarını göstermesini temenni ederiz.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2015, 18:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128