banner120

VALİ ZAHTEROĞULLARI PTT’NİN 174.ÜNCÜ KURULUŞ YILINI KUTLADI

PTT Bolu Başmüdürlüğü PTT’nin 174. kuruluş yılı dolayısıyla Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları’nı makamında ziyaret etti. Ziyarette Bolu Valisi Zahteroğulları, Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın Türkiye Cumhuriyeti’nin en köklü teşkilatlarından biri olduğunu ifade etti.

 VALİ ZAHTEROĞULLARI PTT’NİN 174.ÜNCÜ KURULUŞ YILINI KUTLADI

Ziyarete Bolu PTT Başmüdürü Sami Arlı, İşletme ve Teknik Birimler Müdürü Nuran Arlı, Merkez Müdürü Hasan Bınar ve Mühendis Ayşe Elif Çankaya yer aldı.

 

PTT'nin yapmış olduğu çalışmalar hakkında Vali Zahteroğulları’na bilgiler veren Bolu PTT Başmüdürü Sami Arlı ‘Kuruluşumuzun 174. kuruluş etkinlikleri kapsamında ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. PTT’miz halkımıza vermiş olduğu hizmetlerde önemli gelişmeler sağlamıştır. Klasik posta hizmetlerimizle başlayan değişiklikler, kargo ve lojistik hizmetlerimizle ve bankacılık hizmetlerimizle devam etmiştir. Bir nevi perakende bankacılık yapmaktayız. Bankaların şubesinin bulunmadığı ilçelerde bankacılık işlemlerini biz yapmaktayız. Kurumumuza her zaman vermiş olduğunuz destekleriniz için teşekkür ederiz. Çalışanlarımız adına saygılarımızı ve şükranlarımızı arz ederim” dedi.

 

Türkiye Cumhuriyeti’nin en köklü teşkilatlarından birinin de Posta ve Telgraf Teşkilatı olduğunun altını çizen Vali Zahteroğulları ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “174. kuruluş yıldönümünüzü kutluyorum. Posta ve Telgraf Teşkilatı çok anlamlı ve çok önemli hizmetler vermektedir. Ben de tüm PTT çalışanlarının 174’ncü kuruluş yıldönümlerini kutluyor, şahsınızda tebrik ediyorum. Görevlerinizde başarılar dilerim" dedi.

 

Ziyaret sonrası PTT Başmüdürü Sami Arlı, Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları’na PTT tarafından 174. yıldönümü anısına hazırlanan pul albümü hediye etti.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2014, 19:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124