VALİ ZAHTEROĞULLARI’NDAN GENTAŞ’I ZİYARET

Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, Gentaş Bolu Lamine Lif Levha Entegre Ağaç San. Tic. A.Ş.ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Vali Zahteroğulları ziyaret esnasında Genel Müdür Ahmet Kahraman’dan bilgiler aldı.

 VALİ ZAHTEROĞULLARI’NDAN GENTAŞ’I ZİYARET

Haber Merkezi

Vali Zahteroğulları’nın Gentaş Bolu Lamine Lif Levha Entegre Ağaç San. Tic. A.Ş. ziyaretinde Gentaş Genel Müdürü Ahmet Kahraman ile Fabrika Müdürü Akif Aydın hazır bulundular.

Sohbet havasında geçen ziyarette Gentaş Genel Müdürü Ahmet Kahraman, Vali Ahmet Zahteroğulları’na fabrikanın fiziki ve çalışma potansiyeli hakkında bilgiler verdi.

Daha sonra Gentaş Bolu Lamine Lif Levha Entegre Ağaç San. Tic. A.Ş.’nin teşhir bölümünü gezen ve incelemelerde bulunan Vali Zahteroğulları, Kahraman ve Aydın’dan ürünler hakkında bilgiler aldı.

Teşhir bölümünü gezen Vali Zahteroğulları, lamine üzerine basılmış olan Bolu’da kağıt ve karton ihtiyaçlarını gidermek amacıyla 10/07/1934 tarihli Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasının yer aldığı fabrikanın açılma kararnamesi ile Gentaş Lamine-Lif Levha A.Ş. tarihçelerini inceledi. Vali Zahteroğulları dikkatle incelediği bu belgelerin fotoğrafını çekti.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2014, 00:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128