Vali Zahteroğullar’ından Yeni yıl mesajı

Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, yeni yıl mesajı yayınladı ve şunları söyledi:

 Vali Zahteroğullar’ından Yeni yıl mesajı

Haber Merkezi

Dünyanın bu en zor coğrafi bölgesinde dört etrafımızın savaş kokusu yaydığı bir yılı milletçe sağduyu,  huzur ve barışı hakim kılma gayretleri ile ülkemizin huzur ve istikrarını muhafaza ederek geçirmeyi başardık.

Yine ilimiz açısından önemli ekonomik ve sosyal projelerin hayata geçirildiği, gelecek için önemli gelişmelerin adımlarının atıldığı bir yıl oldu.

Türkiye'nin en yaşanabilir şehirlerinin başında gelen huzur kenti Bolu’muzda daha güzel günler göreceğimize inancım tamdır.

Şüphesiz ki, her yeni yıl umut ve beklentileri de beraberinde getirmektedir. Bu bakımdan geleceğimizin ümit ettiğimiz gibi olması için hepimizin üzerine önemli sorumluluklar düşmektedir. Bu sorumluluğun bilinci ile çalışmalarımız devam edecektir.

Bolumuzun bölgesinde lider, turizm, sanayi ve ticarette söz sahibi, sporda, sağlıkta, eğitimde,  sosyal ve kültürel alanda hedeflediğimiz gelişmelere ulaşılabilmiş ve daha yaşanılabilir bir şehir olması, bu şehirde yaşayan herkesin katkısıyla mümkün olacaktır

Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm insanlığa huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni eder, toplumsal hayatımızda daima barışın, sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hâkim olması dileklerimle, hizmet etmekten onur duyduğum saygıdeğer Bolulu vatandaşlarımızın, her kademedeki kamu görevlisi arkadaşlarımın ve değerli basın mensuplarının yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2014, 18:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128