VALİLİK HATIRASI

CHP’li milletvekilleri tek yürek olarak Bolu’ya gelerek, hem Bolu Valisi Aydın Baruş’u hem de Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz’i 10’ncu Yıl Marşını yasaklamasından dolayı protesto ettiler. Valilik binası önüne kadar yürüyen vekiller ile vatandaşlar yol boyunca 10’ncu yıl marşını söylediler. Bu olaylardan hemen sonra Bolu Valilik binası bin anda fenomen oldu ve özellikle kadınlar tarihi bina önünde hatıra fotoğrafı çektirdiler.

VALİLİK HATIRASI

Haber: Kasım ŞAHİN

Tarihi Bolu Valilik binası dün bir anda herkesin fenomeni haline geldi. CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’nin Valilik binası önünde yaptığı açıklama, büyük yankı yaratırken, CHP’liler ve vatandaşlar, “Vali İstifa” diye bağırdılar.

Valilik binası önünde ilk defa muhalefet parti tarafından kullanılması tarihi valilik binasını da ön plana taşıdı. Konuşmaların ardından birçok katılımcı valilik binası önünde cep telefonlarıyla öz çekim yaparak, günü ölümsüzleştirmek istediler. Bazı vatandaşlar ise objektiflerimize ellerindeki Türk bayraklarıyla böyle poz verdiler.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2016, 16:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tuna
Tuna - 4 yıl Önce

bu konuyla ilgili olarak bolu gündem yazarı sayın hasan di̇nç'in yazısını okumanızı öneririm. http://www.bolugundem.com/yeter-be-15090yy.htm

seren gün
seren gün - 4 yıl Önce

bu kadınlar varken , ülkemi parçalamak isteyen iç ve dış hainler ,işiniz zoooor. minnettarız size.

SIRADAKİ HABER