Valilik uyardı

Bolu Valiliği'nin resmi sitesinden yapılan açıklamada şehrimizde yoğun kar yağışı ve tipi olması beklenirken, vatandaşlar yağışın getirebileceği olumsuzluklara karşı uyarıldı.

Valilik uyardı
Haber: Esra ÖZTÜRK
Bolu Valiliği'nin resmi sitesinden duyurulan açıklamada bu akşamdan itibaren kar yağışının etkisini arttırması bekleniyor. Aynı zamanda yapılan açıklamada 30 Aralık Cuma günü sabah saatlerinde şehrimiz yoğun kar yağışı ve tipinin etkisi altına girecek. Yapılan açıklamada yağışın getireceği olumsuzluklara karşı vatandaşlar uyarılırken şu ifadelere yer verildi "Bugün akşam saatlerinden sonra batı Karadeniz’in iç kesimlerinde (Bolu, Düzce, Karabük) etkisini artıracak yağışların Düzce çevrelerinde yağmur ve karla karışık yağmur; Bolu ve Karabük çevrelerinde yoğun kar yağışı şeklinde olması bekleniyor. Yağışların yarın (Perşembe) öğle saatlerinden itibaren Düzce İl merkezinde de kar yağışına dönüşmesi ve 30.12.2016 Cuma günü sabah saatlerine kadar yer yer yoğun kar yağışı şeklinde devam etmesi tahmin ediliyor. Kuvvetli kuzeyli rüzgarlarla birlikte zaman zaman tipi şeklinde etkisini devam ettirmesi beklenen yoğun kar yağışlarının meydana getirebileceği olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir"
Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2016, 12:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Veli
Ahmet Veli - 4 yıl Önce

yarın bir kazada bi öğrenciye birşey olursa kim verecek hesabını belediye otobüsleri malûm 30 kişilik otobüse 70 kişi biniyor çok kar varsa yetkililer tatil etsin 10 yaşında çocuklar tek başına okula gidiyor...

SIRADAKİ HABER

banner128