Valimize makam aracı çok yakışıyor...

Bolu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nihat Alpat Öztür, Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları’na tahsis edilen yeni makam aracının daha donanımlı ve güvenli olmasını isteyerek Vali Zahteroğulları’na destek çıktı.

Valimize makam aracı çok yakışıyor...

Haber: Okay ÖZCAN

Öztürk, konu hakkında bir açıklama yaparak, “İçişleri Bakanlığı tarafından 2015 yılı içerisinde Valiliklere tahsis edilen 30 adet makam aracından biride Bolu Valiliğine tahsis edilmiştir. Bolu Valisine yakışan araç sıradan olmamalı aksine tam donanımlı olmalıydı. Çünkü Sayın Valimin Bolu Vali Muavinliği döneminde İlimizde çok başarılı projeleri ve çalışmaları olmuştur. İlimize Vali olarak atandığı günden beri Bolunun sosyal, kültürel, ekonomi, turizm ve diğer alanlarda çalışmaları devam etmektedir” dedi.

Bolu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nihat Alpat Öztürk, açıklamasının devamında da şunları söyledi; “Özel idarenin bütçesinden alınmayan, Bakanlıkça tahsis edilen bu makam aracını neden konu ederler anlamak mümkün değil.               Bizler Bolunun sivil toplum örgüt temsilcileri, Kamu Kurumları ile diğer Kuruluşlar İlimizdeki işsizliği asgariye düşürmek, kültürel sosyal alanlarda, dumansız sanayi ve turizmde projeler üreterek hayata geçirmek için sayın Valimize destek olmak yerine, lüzumsuz işlerle uğraşmak gerçekten anlamsız ve yersiz. Bolu Halkına hizmet için her gün saat mefhumu gözetmeden çalışan sayın valimize Mercedes Marka Makam aracı çok yakışıyor” diye açıklamada bulundu.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2015, 09:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 5 yıl Önce

sen önce böyle yorum yapacağına kendine bir bak derneğe çöreklendin kendi malın gibi yeter artık bu ilde başka insanlarda var bırak artık şu derneği de başkaları yönetsin artık.......

bülent
bülent - 5 yıl Önce

kesinlikle vali beye sahip çıkılması gerek bolunun onu sahiplenmesi gerek nihat başkan bir vefa örneği gösterip ilk adımı bolu için atmıştir hep beraber valimize sahip çıkalım

SIRADAKİ HABER