VALİNİN ESKİ KORUMASI VE POLİS EŞİ DE GÖZALTINDA

Dönemin Bolu Valilerinden olan ve FETÖ üyesi olduğu belirlenen İbrahim Özçimen’in tutuklanmasının ardından yıllarca kendisine yakın korumalık yapan polis memuru Fuat K. İle memuru ile yine kendisi gibi polis olan eşi gözaltına alındı. İfadeleri tamamlanan karı koca polis ile birlikte toplam 14 kişi savcılığa sevk edildi.

VALİNİN ESKİ KORUMASI VE POLİS EŞİ DE GÖZALTINDA

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu’da FETÖ terör örgütüne yönelik operasyonlar her geçen gün aralıksız olarak devam ediyor. Önceki ev ve işyerlerine yapılan baskınlarda 2 polis, 2 Valilik personeli, 3 Tapu, 2 Sağlık, bir öğretmen olmak üzere toplam 14 kişi Emniyet Müdürlüğündeki ifadelerinin tamamlanmasının ardından toplu halde 2. Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildiler.

Gözaltına alınan polis memuru Fuat K.’nin uzun yıllar dönemin valisi İbrahim Özçimen ile Ahmet Zahteroğullar’na yakın korumalık yapmıştı. Fuat K.’nin kendisi gibi polis memuru olan eşi de gözaltına alınınlar arasında yer aldı.  

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2016, 17:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 4 yıl Önce

özçimen giderken valilik önünde ağlaşanları unutmayın ve de zahteroğlu giderken sıralanan yalakaları asıl fetöcü onlar kaymağı yerken fetöcü sıra hesaba gelince tayyipci yok öyle adalet teker teker dökülecekler

kamil
kamil - 4 yıl Önce

özçimen zamanında yükselen ve valilikte üst makamlara yerleştirilen personelin fetö ilişkileri iyi incelenmelidir.

SIRADAKİ HABER

banner128