“Varsa cesareti karşıma çıksın”##hb_manset.gif

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz 2014 yerel seçimlerinde en çok Tanju Özcan’la çekişmek istediğini ve rövanşa hazır olduğunu söyledi.    Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, katıldığı...

“Varsa cesareti karşıma çıksın”##hb_manset.gif

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz 2014 yerel seçimlerinde en çok Tanju Özcan’la çekişmek istediğini ve rövanşa hazır olduğunu söyledi.

  

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, katıldığı bir televizyon programında 2014 yerel seçimlerindeki rakibinin Tanju Özcan olması halinde bundan büyük memnunluk duyacağını söyledi. Yılmaz;”Tanju Özcan gelsin karşıma çıksın. Karşıma ilk çıktığında kaybetmişti. Gelsin rövanşı yapalım. Varsa cesareti çıksın” şeklinde konuştu. Yılmaz bu konuda gerçek kararı Bolu halkının vereceğini söyleyerek; “Biz kendimize rakibiz. Başkasını rakip olarak görmeyiz. Bu konuda kararı Bolu halkı verecektir. Biz iyi hizmet ettiğimiz inancındaysak ve adaysak bizi destekleyeceklerdir. Önce Bolu halkından ziyade kendi partimin beni aday olarak göstermesi lazım. Bir de Bolu’ya vereceklerimi verdiysem tekrar aday olmam mümkün değil. Çünkü bende o heyecan kalmamıştır, Bolu’nun yeni heyecana ihtiyacı vardır. Yaptıklarımda eksikler kaldı ve benim devam etme kanaatine ulaşırsam, eğer partim de benimle beraber devam etmek isterse kimin rakip olduğu benim için önemli değil. Bazıları Tanju Bey’i çok seviyor. Tanju Bey’in hiç kaybı olmaz. Çünkü milletvekili, yine milletvekilliğine döner. Dolayısıyla hiçbir kaybı olmayacağına göre onun aday olmasını çok arzu ederim. En azından ikinci bir raunt daha olmuş olur. Daha iyi olur, heyecanlı bir yarış olur. Belediye Başkan adayı olmak yürek ister. Bu yürekliliği gösteren herkesi kutluyorum. Benim Cumhuriyet Halk Partili olanlara sözüm yok. Sadece yönetime karşıdır söylediklerim. Çünkü anadan babadan Cumhuriyet Halk Partili olanlar onu destekleyebilir. Ona umut bağlayarak iyi iş yapacağına inananlar olabilir. Biz artık şunu bunu yapacağız deme hakkına sahip değiliz. Biz zaten vatandaşın gözündeyiz. Yaptıklarımızdan memnun olanlar, bizi seçerler. Memnun olmayanlar da dersimizi verirler. Biz hizmetkarız. Eğer vatandaş tekrar hizmete devam edin derse evet deriz. Hizmetimizden memnun değillerse zaten yapacağımız bir şey olmaz.’’biçiminde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124