Vatan Partisinden büyük atak…

7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlere giren partiler içinde 15 Şubat 2015’te kurulan VATAN PARTİSİ ülke genelinde büyük atak içinde. Merkez Medya’nın haberlere fazla yer vermemesine karşın köylerde bile tanındıklarını söyleyen partililer var güçleriyle çalışıyorlar.

 Vatan Partisinden büyük atak…

Vatan Partisi Bolu milletvekili adayları ve partililer önce 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramının saat 10’da yapılan resmi töreninde hazır bulundular. Saat 13’de CHP ve Cumhuriyetçi 3 dernekle birlikte Atatürk Anıtına çelenklerini koyan Vatan Partililer bu kez başta Engeliler Derneği olmak üzere İzzet Baysal Caddesi boyunca tek tek tüm işyerlerini ziyaret ettiler.

Partinin sloganı “GÜLÜMSE TÜRKİYE” diyerek söze başlayan adaylar ve partililer vatandaşın olumlu tepkileriyle karşılaştılar. Soruları yanıtlayan Vatan Partisi İl Başkanı Seniha ERSOY ile Milletvekili adayları İsmet ÖZER ve Ömer YASA broşürleriyle de destekledikleri Seçim Bildirgesinden bilgiler verdiler.

Vatandaşların en çok ilgisini Üretim Ekonomisi, Komşu ülkelerle dostluk ilişkileri, Milli Sanayi, Tam Bağımsızlık konuları oldu. Partililerin “Her şey Vatan için” sloganına vatandaşlardan da “bu kez oyumuz Vatan için” yanıtlarının gelmesi ilginç sahnelere neden oldu. HABER MERKEZİ


Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2015, 20:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128