Vatandaş çıldırdı…

Bolu Cumartesi akşamı bir vatandaş belediye meydanı önünde önce üstünü çıkarttı sonra da yağmur altında çevreye hakaretler yağdırdı. Aşırı derecede alkollü olduğu belirlenen mesut isimli vatandaş daha sonra üzerini giyerek Belediye binasının ve yan kısmında bunan özel bir bankanın camlarını yumruklayarak kırmaya çalıştı. Çılgına dönen vatandaş polise de saldırmak isteyince yere yatırılıp gözaltına alındı.

Vatandaş çıldırdı…

Haber: Kasım ŞAHİN

Olay Cumartesi akşamı saat 21.00 sıralarında aşırı derecede yağan yağmur altında Belediye Meydanı önünde meydana geldi. Ayırıcı derecede alkollü olduğu belirlenen Mesut isimli vatandaş çevreye ağza alınmayacak küfür ve tehditlerde bulunduktan sonra üzerine çıkartarak tehditlerine sürdürmeye devam etti.

Olay yerine gelen bir yakını tarafından sakinleştirilmek istenen öfkeli vatandaş daha sonra yakınının yardımıyla üstünü giydi. Ancak, bir türlü sinirlerine hakim olamayan vatandaş bu seferde belediye binasının giriş kısmındaki camları ve özel bankanın ATM’sini yumruklamaya başladı. Bu sırada kendini kontrol edemeyen vatandaşın yanına Asayiş ekipleri geldi. Bu seferde “Siz kimsiniz l..” diyerek polise tekme ve yumruk atmaya çalışınca görevli polisler tarafından yere yatırılarak sakinleştirilmeye çalışıldı ve ardından da gözaltına alınarak ekip otosuna bindirilip Polis merkezine götürüldü. Olay sırasında çevreden geçen vatandaşlar dakikalarca süren bir panik yaşadılar. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 


Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2015, 20:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128