Vatandaş sağlık hizmetlerinden memnun

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz hasta ziyaretlerine bu hafta da devam etti.

Vatandaş sağlık hizmetlerinden memnun

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz her hafta Perşembe günleri gerçekleştirdiği hasta ziyaretlerinde devam ediyor. Başkan Yılmaz çeşitli nedenlerden dolayı rahatsızlık geçiren vatandaşları evlerinde ve hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Yılmaz yaptığı ziyaretlerde vatandaşların tedavi süreçleriyle ilgili bilgi alarak takibinin yapılmasını söyledi. Yapılan ziyaretlerden dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden vatandaşlar “Başkanımızdan Allah razı olsun. Bolu’da sağlık hizmetlerinden çok memnunuz. Öncesini de çok iyi biliyoruz. Evde bakım hizmetinden hastanelerimizde bizlere gösterilen ilgiden çok memnunuz. Bu konuda hassasiyet gösterdiğiniz ve bizleri unutmayarak ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz” diye konuştular.

Vatandaşın memnuniyetinden dolayı mutlu olduğunu ifade eden Başkan Yılmaz, “Bu sözleri vatandaşımızdan duymak çok güzel. Bende bu hizmetlerin verilmesinde emeği geçen tüm bürokratlarımıza, Başhekimlerimize, müdürlerimize, doktorlarımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Yılmaz ayrıca Ak Parti Belediye Meclis üyesi Hicran Çağalı ve Akpınar Mahallesi Muhtarı Mustafa Şengüleç’i evlerinde ziyaret ederek bir an önce sağlıklarına kavuşması temennisinde bulundu.

Hasta ziyaretlerinin ardından Başkan Yılmaz ve beraberindekiler Özel Fatma Hatun Hastanesi’nde göreve başlayan Dr. Hüseyin İka’yı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Yılmaz’ın yaptı bu haftaki ziyaretlerine Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Metin Tahaoğlu, Aile Sosyal Politikalar Müdürü Bestami Erkoç, Sağlık İl Müdür Yardımcısı Tuncer Baştaş, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Seçkin Özgen, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezer, Ak Parti Merkez İlçe Sosyal İşler Başkan Yardımcısı Sema Yeşilbağ, Ak Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Emine Aydemir katıldı.
HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2016, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128