Vatandaşın cebi boş karnı aç

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili adayı Kader Garipoğlu seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Vatandaşın cebi boş karnı aç

Mahalle ziyaretleriyle seçim çalışmalarını sürdüren Garipoğlu, Kasaplar Mahallesinde yaşayan vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Halkımız borç içerisinde

Özellikle Bolu’da kenar mahallelerde yaşanan sıkıntıların had safhaya çıktığını belirten Garipoğlu; “Vatandaşlarımız çok mutsuz. İktidarın özellikle yanlış ekonomik politikaları neticesinde vatandaşlarımız geçmiş yılların CHP’li Türkiye’sine geri dönmüş durumdadır.  Tek fark var ekmek karneyle dağıtılmıyor. Alım gücü azalmış. Köylü vatandaşlarımız dahi borç içerisinde. Tarlada ektiği birkaç sebze olmazsa aç kalacak. Diğer taraftan iktidar erklerinin saraylarda yaşadığı lüks hayatı görüyorsunuz. Artık bu düzene bir son demenin zamanı gelmiştir” ifadelerine yer verdi.

Saraylarda lale devrini yaşıyorlar

Vatandaşların gerçekleri gördüğünü dile getiren Kader Garipoğlu; “Artık halkımız uyandı. Eskisi gibi süslü sözlere ve yalanlara inanmıyor. Çünkü vatandaş cebine ve midesine girene bakıyor. Bakıyor ve diyor ki, ‘cebim boş, karnım aç’ işte gerçek bu. AKP lilerin saraylar arkasından bunu görmesi imkansızdır. Çünkü onlar kendilerine kurdukları saraylarda lale devrini yaşıyorlar. İnanıyorum ki vatandaşlarımız 7 Haziran günü tüm bunların cevabını çok güzel bir şekilde verecektir” cümlelerini kullandı. 


Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2015, 20:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kivoo Oyunda
Kivoo Oyunda - 4 hafta Önce

Banane

SIRADAKİ HABER

banner128