Vatandaşlardan büyük destek: Kanım Canım Ak Parti

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun seçim çalışmaları kapsamında Bahçelievler Mahallesinde esnafları ziyaret etti.

 Vatandaşlardan büyük destek: Kanım Canım Ak Parti

7 Haziran seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdüren Ali Ercoşkun, yaklaşık 100 kişilik bir grupla kent merkezinde vatandaşlarla bir araya geldi. Yağmur yağışına aldırış etmeden Bahçelievler Mahallesinde esnafları ziyaret eden Ali Ercoşkun, seçimlerde destek istedi. Vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Ercoşkun, ülkedeki istikrar ve güven ortamının sürmesiyle birlikte hizmet kalitesinin de artacağını ifade etti.

KANIM CANIM AK PARTİ

Esnafları ziyaret eden Ali Ercoşkun, ülkede yapılan hizmetleri anlattı. Bu sırada dükkanda bulunan bir kişi, “Allah o eski günleri bir daha göstermesin. Memlekette yağ yok, tüp yok, şeker yoktu. Markete gittiğimiz zaman çayı ve şekeri kimse görmesin diye saklayarak alırdık. O zamandır dua ediyorum. Allah Ak Partiyi ve sizleri başımızdan eksik etmesin. İşte Yeni Türkiye'de bu demektir. Kanım canım Ak Parti” diyerek destek verdi.

YAĞMUR ÇAMUR DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun, seçim çalışmalarının ardından açıklamalarda bulundu. Yağmura, çamura aldırış etmeden çalıştıklarını belirten Ercoşkun, “100 kişilik bir grupla başladığımız çalışmamız devam ediyor. Kurucu Genel Başkanımız recep Tayyip Erdoğan'ın 'Beraber ıslandık yağan yağmurda' dediği gibi şu anda bizde aynen bu şekilde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Yağmur çamur demeden bu çalışmaları son güne, son saate kadar sürdüreceğiz. Biz şunu biliyoruz ki, başbakanımız Bolu'da '3 milletvekilini çıkartın 4'üncü ben olacağım' dedi. Bizde bu süreçte TBMM'de Bolu'yu 3 milletvekili ile temsil edersek hem bakanlarımız yanında hem de başbakanımızın yanında daha güçlü olacağız. Bu desteklerinde sahada artarak devam edeceğini biliyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu. HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2015, 19:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128